Akcija!

Tapati Nr. 3, 2020

Original price was: 2,80 €.Current price is: 2,80 €.

 Ruduo mus visuomet pasitinka su derliumi.Obelys sunkios prinokusiais obuoliais, moliūgų rutuliai pūpso vidury lysvių, o nupjauti rugių laukai liudija: atlikta. Visa žemė, kiekvienas augalas nokina vaisius. Ir vargas tam, kas nieko po savęs nepaliko. Nieku virsta jo visas vasariškas pasididžiavimas.

Liko tik 9

Produkto kodas: TAP60 Kategorija: Žyma:

Ruduo mus visuomet pasitinka su derliumi. Obelys sunkios prinokusiais obuoliais, moliūgų rutuliai pūpso vidury lysvių, o nupjauti rugių laukai liudija: atlikta.

Visa žemė, kiekvienas augalas nokina vaisius. Ir vargas tam, kas nieko po savęs nepaliko. Nieku virsta jo visas vasariškas pasididžiavimas.

Apaštalas Paulius Šventajame Rašte prabyla apie dvasios vaisius: romumą, gerumą, susivaldymą, kantrybę...

Apsičiupinėjame ir, priklausomai nuo to, kokia diena mus ištiko, dažniausiai suprantame, kad turime ne kažką arba, buhalteriniais terminais tariant, su neigiamu balansu.

Tie, kurių dvasinė kelionė tik prasidėjo, galbūt uoliai bandys pasiryžti labiau pasistengti, stipriau padirbėti.

Tie, kurie sudėvėjo ne vienus sandalus piligriminiais takais, sunkiai atsidūsta.

Mažai ten susivaldymo, romumo ar kantrybės. O jei šiandien tik paplekšnojai sau per petį, žiūrėk, rytoj greičiausiai skaudžiai žlegtelėsi ant šikniuko. Dar kitur Šventajame Rašte rasite žodžius, kad mūsų gerumas tik purvini skudurai, mat mūsų  širdys nepagydomai pasiligojusios.

Na, kur čia mums rasti viltį? Ar verta dėl ko nors stengtis ir ar gali mums kas nors pavykti?

Evangelistas Jonas užrašė Kristaus žodžius:
„Aš esu tikrasis vynmedis, o mano Tėvas – vynininkas. Kiekvieną mano šakelę, neduodančią vaisiaus, jis išpjauna, o kiekvieną vaisingą šakelę apvalo, kad ji duotų dar daugiau vaisių.“

Prisiminus šį palyginimą, palengvėja. Tavo ir mano širdies vynuogynuose darbuojasi vynuogyno prižiūrėtojas. Jis patyręs ir gailestingai protingas. Pjaus tik tiek ir tik ten, kur būtina.

Šiame numeryje rasite ne vieno žmogaus istoriją, kaip juos Dievas lanko, kaip skausmą vaisiumi brandina, kaip padeda susitaikyti su liga ar mirtimi, kai gyvenimo pabaigoje nebelieka jokio „papudravimo“, „patempimo“ ar „pakėlimo“, tik vaikiškai naivus pripažinimas: bet juk Dievas geras ir Jis vienas žino, kodėl taip.

Linkėdama ramaus ir vaisingo rudens,
Aušrinė

Papildoma informacija

Svoris 0,170 kg
Išmatavimai 0,27 × 0,21 × 0,07 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tapati Nr. 3, 2020”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

15 % nuolaidos kodas 2F5 galioja dar
15 % nuolaidos kodas 29GA galioja dar
Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą