Šventasis Raštas moterims, dovaninis leidimas

(4 pirkėjų atsiliepimai)

39,00 

Šventojo Rašto leidimas moterims, dėžutėje su kaspinu. Apdovanotas Vollatton premija kaip gražiausia spausdinta Biblija. Puiki dovana moterims.

Turime

Produkto kodas: KN13 Kategorijos: , ,

Šis ekumeninis Šventojo Rašto leidimas moterims (Rubšio ir Kavaliausko vertimas, išleistas kartu su Lietuvos Biblijos draugija), yra apdovanotas Vallotton premija.

Labai norėjome, kad šis leidimas virstų knyga, kurią mama galėtų palikti kaip dvasinį palikimą savo dukrai, močiutė – anūkei. Juk toks dvasinis paveldas yra kur kas brangesnis už auksą. Tegul tavo ir Viešpaties meilės istorija pažadina tavo dukras ir anūkes gyventi amžinai ir niekada, niekada neragauti mirties.

Išskirtinis moteriškas dizainas – sepijos spalvos tekstas, spalvotos ir nespalvotos nuotraukos, spalvotas drobinis viršelis. spalvoti priešlapiai, vokas Dievo ištikimybės ženklams. Dienoraščio puslapiai, kuriuose norėsi susirašyti atsakymus į maldas, įklijuoti savo mylimiausiųjų, už kuriuos meldiesi, nuotraukas. Apmąstymui skirti tekstai iš žurnalo „Tapati“ ir kitų leidinių.

Interviu su leidimo kūrėja Aušrine Šečkuviene žiūrėkite čia: https://youtu.be/xtQG7nbPZss

Papildoma informacija

Svoris 1,5000 kg
Išleido:

Lietuvos Biblijos draugija, 2015

ISBN:

9786098073300

Apimtis:

1558 psl.

4 atsiliepimai apie Šventasis Raštas moterims, dovaninis leidimas

 1. Aušra

  PUIKI KNYGA SIELAI.

 2. Šventasis Raštas moterims, dovaninis leidimas

  Nuostabus, išskirtinis leidimas – vertingas kiekvienai moteriai, merginai, suteikiantis spalvų mūsų kasdienybei ir įkvepiantis gyventi su Dievu, gyventi jo įsakymais ir pažinti giliausią jo meilės slėpinį, kuriuo sukurtas visas pasaulis. Taip pat ir mes – kiekvienas iš mūsų.

 3. Šventasis Raštas moterims, dovaninis leidimas

  Nuostabus leidinys, ačiū:)

 4. Šventasis Raštas moterims, dovaninis leidimas (įsigijo produktą)

  Likau sužavėta. Nesu mačius gražesnio Biblijos spausdinimo. Jei ligšiol taip ir nebuvau perskaičius Senojo Testamento, tai, tikiu, kad tą dabar tikrai padarysiu, nes šitos Biblijos tiesiog nesinori paleisti iš rankų.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

15 % nuolaidos kodas 29P8C5GA galioja dar
Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą