Privatumo apsauga

Jūsų asmeninių duomenų saugumas – mūsų prioritetas. Čia galite sužinoti, kokius Jūsų asmeninius duomenis renkame, kai lankotės www.tapati.lt ir tapati.lt (toliau Svetainė) ir ką su šia informacija darome.

Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl nerenkame jokių nereikalingų duomenų, kurie būtų skirti bet kam kitam išskyrus kokybiškam Svetainės paslaugų teikimui ir maloniam naršymui.

Užtikriname, kad visi Jūsų duomenys tvarkomi ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatyme numatytus reikalavimus bei kitus Lietuvos Respublikoje asmens duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus, taikant reikiamas organizacines ir technines priemones skirtas apsaugoti Jūsų duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto atskleidimo, sunaikinimo, pakeitimo, taip pat nuo neteisėto tvarkymo veiksmų.

Visa informacija yra šifruojama tiek ją perduodant, tiek saugant.

Įmonės kolektyvas supažindintas su asmens duomenų apsaugos reikalavimais ir užtikrina nustatytų organizacinių priemonių dėl duomenų tvarkymo laikymąsi. Prieigą prie duomenų turi tik Įmonės įgalioti asmenys, kurie atsakingi už Svetainės techninę bei komercinę priežiūrą.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra VšĮ „Abigailė“, įm. kod. 302300533, Pušų g. 2a, Avižienių sen., Riešės k., LT-14266 Vilniaus raj., tel. 8 684 31389, el.paštas: [email protected], toliau – Įmonė.

Kaip ir kokius duomenis renkame

Jūsų asmens duomenis renkame, kai jūs patys juos mums pateikiate, arba duodate sutikimą juos rinkti ir naudoti:

 • automatiniu būdu sukuriamą bei registruojamą techninę informaciją, kuri surenkama kiekvieną kartą, kai Jūs naudojate Svetainę. Šie duomenys apima IP adresą, aplankyto puslapio adresą, ankstesnio puslapio adresą, datą ir laiką, naršyklės tipą ir versiją. Šie duomenys lankytojų identifikavimo tikslu nenaudojami, tokie duomenys niekam neperduodami ir yra saugomi tik su elektroninės parduotuvės problemų diagnostikos, statistikos ir apsaugos nuo neteisėto, kenksmingo paslaugų naudojimo tikslais.
 • Kitus duomenis, kurie surinkti naudojant slapukus ir panašias technologijas, susijusias su naršymu internete. Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jums galimybę naršyti patogiau, daugiau sužinoti apie naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas bei pateikti panašius pasiūlymus, tobulinti svetainę ir Jūsų aptarnavimą. Jūs galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus. Jeigu nesutinkate, galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Daugiau informacijos rasite puslapyje Slapukai.
 • duomenis, kuriuos pateikiate tiesiogiai pirkdami. Tai apima Jūsų vardą, pavardę, telefono ryšio numerį, adresą, elektroninio pašto adresą, su pirkimu susijusią informaciją (pirkimo data, prekės kaina, kiekis, žyma apie užsakymo vykdymo eigą, IP adresas, nuolaidos kodas, užsakymo data, prekės pavadinimas, prekės kodas), mokėjimo informaciją, pristatymo duomenis (adresas ir telefono numeris). Jei buvo pirkta kitam asmeniui, mes surenkame jų pristatymo duomenys ir kontaktinę informaciją.
 • duomenis, kuriuos pateikiate tiesiogiai dalyvaudami apklausose ir konkursuose, sudarydami savo pageidavimų sąrašus ir pan. Tai apima jūsų vardą, elektroninio pašto adresą, mėgstamą literatūros žanrą, mėgstamas prekes (prekių krepšelį), taip pat duomenis, patvirtinančius teisę dalyvauti reklaminėse akcijose, ir reklaminių akcijų (konkursų) sąlygų išpildymą patvirtinančius dokumentus (pavyzdžiui, prekės pirkimą patvirtinančio kvito datą, numerį ir pan.), kiek tai susiję su dalyvavimu reklaminėje akcijoje arba teise dalyvauti žaidime.
 • suteikiate mums leidimą jūsų naudoti pateiktus duomenis, pažymėdami atitinkamą pasirinkimą gauti pranešimus tiesioginės rinkodaros tikslais. Tai apima jūsų vardą, elektroninio pašto adresą, datą, IP adresą. Jūsų sutikimas galioja duomenų saugojimo laikotarpiu iki atšauksite savo sutikimą paspausdami atitinkamą nuorodą siunčiamuose pranešimuose arba informuodami mus elektroniniu paštu [email protected].
 • kuriuos gauname iš kitų šaltinių, kai ateinate į Svetainę iš trečiųjų šalių puslapių, naujienlaiškių, paspaudus reklaminius skydelius, mes fiksuojame iš kokio šaltinio lankytojas atėjo, reklaminės kampanijos pavadinimą ir jos poziciją bei šiuos duomenis susiejame su užsakymu.
 • perkant ir atsisiunčiant elektronines knygas, kad galėtume nustatyti pirkėjo šalį PVM taikymo tikslais, mes papildomai renkame ir saugome IP adresą, šalį (nustatytą pagal IP adresą), mokėtojo šalį, telefono numerį.
 • Jums kreipiantis į Svetainės administraciją, mes renkame jūsų kontaktinius duomenis, įskaitant vardą, el. paštą, telefoną, susirašinėjimų istoriją. Galima kreiptis el. paštu, telefonu, per kontaktų formas, integruotas susirašinėjimo priemones, per Facebook, asmeniškai atėjus pas mus.
 • paspaudus Svetainėje esančias nuorodas į kitus tinklalapius, juose galioja jų privatumo ir slapukų naudojimo taisyklės.

Kokių duomenų nerenkame:

 • nerenkame jokių duomenų apie jūsų bankų sąskaitas (tokių kaip slaptažodis, sąskaitos numeris ir pan.), mokėjimo kortelių duomenų (numerių, galiojimo datų ir pan.), nes mokėjimo metu Pirkėjas yra nukreipiamas į išorines sistemas – Paysera arba Paypal.

Kam naudojame surinktus duomenis?

Užtikriname, kad Jūsų asmeninius duomenis, naudojame sąžiningai, teisėtu tikslu ir tik tokia apimtini bei tokį laikotarpį, koks būtinas aiškiai apibrėžtiems ir teisėtiems tikslams pasiekti, atsižvelgiant į duomenų subjekto privatumo apsaugą.

Jūsų el. pašto adresas skirtas identifikuoti jus prisijungiant prie Svetainės, o jūsų asmeniniai duomenys, tokie kaip vardas, pavardė, adresas ir pan. naudojami apdoroti jūsų užsakymams ir sėkmingai pristatyti prekėms jūsų nurodytu adresu. Be atskiro sutikimo, šie duomenys nebus naudojami jokiems kitiems tikslams.

Jei davėte sutikimą jūsų nurodytu el. pašto adresu ar telefonu gauti reklaminius pranešimus, šiuos jūsų duomenis panaudosime išskirtinių pasiūlymų, rekomendacijų, apklausų ir panašios su Svetaine susijusios informacijos siuntimui bei atsakyti į jūsų klausimus ar komentarus. Naujienlaiškių ir reklaminių SMS gavimo nustatymus bet kada visiškai paprastai galite pakeisti savo paskyroje. Jūs taip pat gali susisiekti elektroninio pašto adresu [email protected] ir pranešti, kad nebenorite gauti naujienlaiškių ar reklaminių SMS.

Siekdami tinkamai vykdyti mums teisės aktuose nustatytas prievoles, tvarkome Jūsų duomenis susijusius su pvz., apskaita, duomenų teikimu kompetetingoms institucijoms, kai to reikalauja teisės aktai.

Su kuo ir kodėl dalinamės informacija

Mes imamės visų priemonių jūsų duomenims apsaugoti. Tačiau, kad Svetainė veiktų ir gautumėte užsakytas prekes ir galėtume vykdyti įstatymais nustatytas pareigas, privalome jūsų duomenimis pasidalinti su duomenų tvarkytojais:

 • mūsų partneriams, teikiantiems mokėjimų apdorojimo, pirkinių pristatymo, buhalterinės apskaitos ar kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas.
 • mūsų techniniams partneriams, teikiantiems el. pašto, pranešimų ir svetainių prieglobos paslaugas;

Mes taip pat galime teikti Jūsų duomenis:

 • atsakydami į teismo arba valstybės institucijų prašymus, tik ta apimtimi, kiek tai būtina siekiant tinkamai vykdyti galiojančius teisės aktus arba teismo nutartį/ liudijimą;
 • kitiems tretiesiems asmenims Jūsų sutikimu, kuris gali būti gautas dėl konkretaus atvejo.

Užtikriname, kad duomenų tvarkytojus renkamės atsakingai, ir tik tokius, kurie suteikia pakankamų garantijų, kad duomenų tvarkymas atitiks BDAR reikalavimus, įskaitant tvarkymo saugumą.

Duomenų tvarkytojų sąrašas:

AB Lietuvos paštas

UAB Venipak (siuntų paslaugos)

UAB Interneto vizija (svetainių priegloba)

UAB Paysera LT (mokėjimų apdorojimas)

Paypal (mokėjimai kortele)

Google (el. paštas)

UAB Ad Novum (buhalterinės paslaugos)

Facebook

Kiek laiko saugomi duomenys

Mes saugome jūsų informaciją tik tiek, kiek tai susiję su sutarčių vykdymu ir šioje Privatumo politikoje ir asmens duomenų apsaugos nuostatose nurodytų tikslų įgyvendinimu. Tai taip pat taikoma visiems, su kuriais dalijamės jūsų informacija ir kurie teikia paslaugas mūsų vardu.

Jūsų duomenys, susiję su elektronine prekyba tvarkomi ir saugomi 10 metų nuo paskutinio pirkimo dienos.

Tiesioginei rinkodarai skirti asmens duomenys saugomi 5 metus nuo paskutinio apsilankymo mūsų svetainėse.

Klientų konsultavimo ir komunikacijos su jais elektroniniu būdu surinkti duomenys tvarkomi ir saugomi 5 metus nuo sutikimo tvarkyti jo asmens duomenis gavimo momento.

Jūsų duomenys reklaminių akcijų (žaidimų, viktorinų, konkursų) vykdymo tikslu tvarkomi ir saugomi 6 mėnesius po reklaminės akcijos rezultatų ar laimėtojų paskelbimo. Laimėtojo asmeniniai duomenys saugomi 10 metų.

Diagnostinė informacija saugoma iki problemos sutvarkymo, bet ne ilgiau nei 180 dienų.

Suėjus aukščiau nurodytiems terminams, asmens duomenys sunaikinami automatiškai arba Įmonės įgalioto darbuotojo.

Jūsų teisės

 • Jūs turite teisę sužinoti, kokius jūsų asmeninius duomenis esame sukaupę.
 • Jūs turite teisę sužinoti, kokiems duomenų gavėjams jūsų asmens duomenys tiekiami ir buvo pateikti per paskutinius 1 metus.
 • Jūs turite teisę paprašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius ar netikslius duomenis.
 • Jūs turite teisę paprašyti ištrinti sukauptus asmeninius duomenis apie jus.
 • Jūs turite teisę paprašyti nustoti apdoroti sukauptus jūsų asmeninius duomenis.

Jei norite gauti informaciją apie surinktą informacija apie jūsų asmens duomenis ar kreiptis dėl neteisingų, neišsamių ar netikslių duomenų tvarkymo ir prašyti ištaisyti siųskite mums užklausą el. pašto adresu [email protected], laiško antraštėje nurodydami “Užklausa dėl duomenų kaupimo”.

Mes atsiųsime jums el. laišką, kad patvirtintumėte savo tapatybę paspausdami atitinkamą nuorodą. Jums patvirtinus tapatybę, informaciją apie jūsų tvarkomus duomenis pateiksime ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo raštu pateikimo dienos.

Informacija pateikiama nemokamai. Jei nustatytume, kad prašymai yra akivaizdžiai nepagrįsti arba neproporcingi, visų pirma dėl jų pasikartojančio turinio, mes galime imti pagrįstą mokestį, atsižvelgdami į informacijos teikimo arba pranešimų ar veiksmų, kurių prašoma, administracines išlaidas, arba atsisakyti imtis veiksmų pagal prašymą.

Savo teisėmis galite pasinaudoti tiesiogiai kreipdamiesi el. paštu [email protected].

Nepilnamečių asmenų duomenų apsauga

Svetainės elektronine parduotuve galite naudotis tik tuo atveju, jei esate vyresni nei 16 metų amžiaus.

Jei esate jaunesni nei 16 m. amžiaus, neturėtumėte pateikti savo asmens duomenų be tėvų ar globėjų sutikimo.

Jei esate tėvai/globėjai ir sužinojote, kad jūsų nepilnametis vaikas, jaunesnis nei 16 m., naudoja elektroninę parduotuvę, o jūs nenorite to, susisiekite el. paštu [email protected] ir mes pašalinsime visus susijusius duomenis kaip įmanoma greičiau.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo

Jei manote, kad Jūsų teisės dėl asmens duomenų tvarkymo ir saugojimo buvo pažeistos, susisiekite su mumis el. pašto adresu [email protected] ir mes pasistengsime kuo greičiau išspręsti kilusias problemas.

Taip pat galite pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas [email protected].

Kaip keičiama privatumo politika

Privatumo politikos nuostatos peržiūrimos ir atnaujinamos pasikeitus teisės aktams, kurie reglamentuoja asmens duomenų tvarkymą, informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimą.

Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai publikuojami adresu: https://tapati.lt/privatumo-apsauga/ ir įsigalioja nuo jų paskelbimo.

Rekomenduojame periodiškai apsilankyti Svetainėje ir susipažinti su naujausia šios privatumo politikos versija. Jei atliksime svarbių pakeitimų šioje privatumo politikoje, apie tai informuosime turimomis priemonėmis.

Svetainės privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2018-05-24.

[wpgdprPP]

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

15 % nuolaidos kodas 2F5 galioja dar
15 % nuolaidos kodas 29GA galioja dar
Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą