Akcija!

Rob Bell INTYMUMO DIEVAS

(4 pirkėjų atsiliepimai)

9,75 € 8,28 

Šis fizinis pasaulis yra stipriai susijęs su pamatine dvasine realybe, todėl norėdami suprasti savo seksualumą, anksčiau ar vėliau turėsime pakalbėti apie Dievą.

Turime

Produkto kodas: KN19 Kategorijos: ,

„Mūsų seksualumas ir Dievas yra neatskiriami,“ – sako Rob Bell, New York Times bestselerių autorius ir trumpametražinių filmų serijos „Nooma“ dvasinėmis temomis teksto autorius ir pasakotojas. Šis fizinis pasaulis yra stipriai susijęs su pamatine dvasine realybe, todėl norėdami suprasti savo seksualumą, anksčiau ar vėliau turėsime pakalbėti apie Dievą. Šioje knygoje autorius ir tyrinėja šiuos ryšius.

2011 metais žurnalas Time paminėjo Rob Bell tarp 100 įtakingiausių žmonių pasaulyje.

Papildoma informacija

Svoris 0,2500 kg
Išleido:

Abigailė VšĮ, 2016

ISBN:

978-609-8153-05-7

Apimtis:

149 psl.

4 atsiliepimai apie Rob Bell INTYMUMO DIEVAS

 1. skaitytojas

  Tai knyga apie seksą iš krikščioniškos perspektyvos, bet be moralizavimo. Ne tiek apie patį seksą, kiek apie tai, ką jis reiškia ir kas už jo slypi: apie artumo troškimą, pagarbą asmeniui, santuoką, santykį su Dievu ir t.t. Buvo ypač įdomus žinomų Biblijos ištraukų paaiškinimas remiantis žydų tradicijomis.

 2. Asta

  Ši knyga tikrai mane nuvylė. Turinys visiškai apie nieką, lengvi bendro pobūdžio pasamprotavimai apie žmogų ir jo vertę, mintys ir citatos paimtos iš populiariosios psichologijos romanų. Vertimas stilistiškai neapdirbtas, jame labai jaučiasi anglų kalba, daugumoje vietų taip pat su skyrybos klaidomis. Turinys labai blankus ir nuobodus, autoriaus pasakojimai apie jo sutiktus žmones labai nevaizdingi ir neišplėtoti. Žmogui, bent kiek skaičiusiam Bibliją jokių naujų minčių nesuteiks. Apibendrinant, ši knyga tikrai neverta laiko ir pastangų, nes ji nepasižymi nei turinio gilumu, nei literatūrine verte.

 3. Dėkinga (įsigijo produktą)

  Nepaprastai gilus turinys (nors skaitosi lengvai) apie žmogaus seksualumą jo išraiškas, būtinybę jį valdyti ir tinkamai panaudoti, jad kurtų, o ne neštų destrukciją. Perskaičiau, duosiu savo vaikams ir pati skaitysiu dar kartą. Jei tik visi šitą suprastų! Dieve laimink skaitančius, amen 🙏

 4. Labai gera

  Vienuolių rekomenduota, labai gera, gili knyga. Nors paršyta gana paprasta, suprantama kalba. Dėl to labai tiktų jaunimui. Bet… Gal būt ne visiems. Reikia jau turėt šiek tiek žinių, kad „pagaut“ mintis. Priešingai – gali atrodyti nuobodu. Nes skaitytojo informacinis laukas gali „nepatempti“ pateiktos informacijos. Kai perskaičiau, daviau dukrai. Jai taip pat labai patiko. Daug išminties radau ne tik iš Biblijos, bet ir iš kitų šv raštų. 10/10
  Skaityti verta.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.