Akcija!

Tapati Nr. 1, 2021

2,80 

Šiame numeryje skaitykite apie minčių higieną ir būdą atstatyti savo mąstymą.

Neuromokslas stebi labai įdomią seką: jei pakeisi mintį, pasikeis jausmas. Pasikeitus jausmui, pasikeis elgsena. Ar gali būti viskas taip paprasta? Ar gali būti, kad mes turime valdžią savo mintims?

Martynas Liuteris yra pasakęs: „Jūs negalite sutrukdyti paukščiams skraidyti virš jūsų galvų, bet puikiausiai galite neleisti jiems krauti lizdų jūsų plaukuose.“

Neturime

Praneškite man, kai turėsite

Produkto kodas: TAP62 Kategorija: Žyma:

Ar kada pastebėjote, nuo ko prasideda ir kokios spalvos ir nuotaikos bus jūsų pirmosios dienos minutės. Vos grįžus iš sapnų karalystės, pasąmonės, jus pasitinka mintys.

Rytas, kiek valandų, kas manęs laukia, ar nevėluoju, ar suspėsiu paruošti pusryčius, ar užvesiu automobilį...

Pirmas dalykas, laukiantis mūsų vos pralupus akis, – mintis. Nuo to, kokia ji – rami, miela ar pilna erzulio, nepasitenkinimo, streso ar baimės, – priklausys tavo savijauta, nuotaika ir net kūno elgsena.

Ar gali būti, kad kovos laukas arba visa ko užuomazga slypi mūsų minčių pasaulyje. Tik mums vienoms žinoma, kokios tamsios ir niekingos jos kartais būna mūsų galvoje. Ir, neduok Dieve, jei kas nors gebėtų jas perskaityti, pasijustume nuogos kaip tas karalius vidury miesto aikštės.

Ar kada bandėte žaisti žaidimą „Atsuk mintį atgal“. Na, pavyzdžiui, jaučiatės visiškai apgailėtina, norisi tik bliauti, nemielas jums gyvenimėlis. Gerai, atsukame filmuką atgal: plovėte namų grindis, radote išmėtytas vyro kojines, vaikų žaidimo kortas, kavos staliukas nukrautas obuolių graužtukais ir panaudotais arbatos pakeliais. „Ką jie sau galvoja? Ar aš jų namų tvarkytoja, valytoja? Kiek metų taip viską kilnoju?“  Neutralus namų ruošos darbas pritarus šioms mintims staiga virto pagieža, nusivylimu, skauduliu, savigaila.

„Paimkite kiekvieną mintį į nelaisvę, kad paklustų Kristui“ – sakoma Antrajame laiške korintiečiams.

Šiuolaikinis neuromokslas stebi labai įdomią seką: jei pakeisi mintį, pasikeis jausmas. Pasikeitus jausmui, pasikeis elgsena. Ar gali būti viskas taip paprasta? Ar gali būti, kad mes turime valdžią savo mintims?

Martynas Liuteris yra pasakęs: „Jūs negalite sutrukdyti paukščiams skraidyti virš jūsų galvų, bet puikiausiai galite neleisti jiems krauti lizdų jūsų plaukuose.“

Apie minčių higieną ir būdą atstatyti savo mąstymą ir kviečiame skaityti pavasariniame „Tapati“ numeryje.

Ir jei prieš minutę mąstei, kad tavo gyvenimas nieko nevertas, o koronaviruso pandemija padarė jį dar niekingesnį, kviečiu tave drauge su manimi atlikti dėkingumo pratimą. Gerai, aš pradedu pirma:

Dėkoju už šiltą vandenį iš krano man plaunant indus.
Dėkoju už tai, kad turiu visus 10 pirštų ir jie daro stebuklus, užsukdami čiaupą.
Dėkoju už tai, kad užuodžiu nepaprastą kavos kvapą...

Man jau geriau, o tau?

Papildoma informacija

Svoris 0,170 kg
Išmatavimai 0,27 × 0,21 × 0,07 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tapati Nr. 1, 2021”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą