Etty Hillesum MĄSTANTI BARAKO ŠIRDIS

7,00 

“Kai stoviu stovyklos kamputyje, kojomis remdamasi į tavo žemę, veidą pakėlusi į tavo dangų, kartais man veidu srūva ašaros, gimusios iš vidinio jaudulio ir dėkingumo, ieškančių būdo prasiveržti.” – rašė Etty Hillesum, jauna Olandijos žydė, iš nacių koncentracijos stovyklos. Šioje knygoje sudėti jos laiškai iš stovyklos liudija apie jos dvasinę kelionę pas Dievą pačiame didžiosios tragedijos sūkuryje.

Turime

ISBN: 9786098153217 Produkto kodas: KN35 Kategorijos: ,

"Tu mane sukūrei tokią turtingą, mano Dieve, tad leisk man pilnomis rieškučiomis dalytis. Mano gyvenimas tapo vienu nepertraukiamu pokalbiu su tavimi, mano Dieve, vienu dideliu pokalbiu. Kai stoviu stovyklos kamputyje, kojomis remdamasi į tavo žemę, veidą pakėlusi į tavo dangų, kartais man veidu srūva ašaros, gimusios iš vidinio jaudulio ir dėkingumo, ieškančių būdo prasiveržti. Vakare gulint savo lovoje ir ilsintis tavyje, mano Dieve, kartais veidu man srūva dėkingumo ašaros ir tokia tad būna mano malda."

Šiuos žodžius Ety Hillesum užrašė nacių koncentracijos stovykloje 1943 metais. Netrukus ji buvo išveržta į Aušvicą ir nužudyta. Jai buvo 29 metai.

Šioje knygoje sudėti jos laiškai, rašyti iš Vesterborko lagerio Olandijoje. Ji pajėgė sau atsakyti į baisųjį klausimą, sugriovusį ne vieno žmogaus tikėjimą: kodėl Dievas tyli didžiųjų žmonijos tragedijų metu?

Papildoma informacija

Svoris 0,2 kg
Leidimo metai

2021

Apimtis

120 psl.

Viršelis

minkštas

ISBN

9786098153217

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Etty Hillesum MĄSTANTI BARAKO ŠIRDIS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

15 % nuolaidos kodas 2F5 galioja dar
15 % nuolaidos kodas 29GA galioja dar
Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą