Knygų mugės pratęsimas iki kovo 3d. Užsakymai virš 21 € į paštomatus siunčiami nemokamai!
Akcija!

Tapati Nr. 1, 2022

2,80 € 2,38 

Šio numerio straipsniai pasakoja žmonių istorijas, kurie vienaip ar kitaip patyrė našlaitystės skausmą. Dievas labai asmeniškai kovoja už kiekvieną gyvybę ir šaukia savo vaikus būti Jo rankomis ir kojomis, nešančiomis paguodą ir prieglobstį.

Turime

ISBN: 1822-0983 Produkto kodas: TAP66 Kategorija:

Kai rašau Jums, jau aštunta diena Ukrainoje vyksta karas. Staiga posakis „palinkėkite vieni kitiems ramybės“ tapo panašus į duoną ir vandenį. Mes vis dar  pabundame savo namuose, geriame kavą iš mėgstamo puodelio, prausiamės savo duše.

Kaip jaučiasi žmogus, kuris nebežino savo ateities, nėra tikras, ar juo bus pasirūpinta. Kai Jungtinių Tautų Organizacija prognozuoja didžiausią šiame amžiuje matytą pabėgėlių srautą, o žmonės masiškai netenka savo namų, matai begalinį visų mūsų poreikį surasti atramą, tvirtą pagrindą, ant kurio atsistojęs gali išstovėti ir laukti rytojaus.

Dievo Žodis prisėtas pažadų, kad Viešpats nepaliks mūsų našlaičiais, nepaliks bėdoje ir kad Jam priklauso kerštas už žmonių kančias ir priespaudą. Žinau, kad ir tau, ir man šiandien labiausiai reikia prisiminti, kad mūsų dangiškasis Tėtis yra valdžioje, kad Jis nei miega, nei snaudžia, kad nėra užsiėmęs kuo nors kitu, kad Jo rankose yra pasaulio galingieji ir tironai.

Mums abiem be galo svarbu tikėti, kad, nepaisant ginkluotės ir karių skaičiaus, egzistuoja dangaus kariuomenės, kurios kaunasi dangaus srityse už tuos, kurie trokšta ramybės, tiesos ir gyvenimo.

Šio numerio straipsniai pasakoja žmonių istorijas, kurie vienaip ar kitaip patyrė našlaitystės skausmą. Dievas labai asmeniškai kovoja už kiekvieną gyvybę ir šaukia savo vaikus būti Jo rankomis ir kojomis, nešančiomis paguodą ir prieglobstį. O jei tavo širdis jaučiasi apleista ir palikta, niekam nereikalinga, kviečiu tave ir raginu save maldoje kartoti Jėzaus mums paliktą pažadą:
...nepaliksiu jūsų našlaičiais...
...kovosiu už jus...
...jūsų kova ne su kūnu ir krauju...

Tegul Ramybės Viešpats pripildo tave, mane ir visas mus, Dievo dukras, ramybės, viršijančios karo baimę ir širdies sumaištį.

Papildoma informacija

Svoris 0,170 kg
Išmatavimai 0,27 × 0,21 × 0,07 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tapati Nr. 1, 2022”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.