Akcija!

Tapati Nr. 4, 2021

Original price was: 2,80 €.Current price is: 2,80 €.

Jei egzistuoja kūno priežiūra ir jai skirtos disciplinos, turėtume aiškiai atskirti ir disciplinas, kurios darys tave atsparią, pasiruošusią atremti gyvenimo dūžius.  Dažnam tai bus malda ir pasninkas, finansų aukojimas ir tylos regula ar išpažintis. Tačiau egzistuoja ir ne taip dažnai įvardijamos praktikos,  tokios kaip dienoraščio rašymas, kasdienis padėkojimas už tai, kas gero tavo gyvenime, ar pats šventimas.

Neturime

Praneškite man, kai turėsite

Praneškite man, kai turėsite

ISBN: 1822-0983 Produkto kodas: TAP65 Kategorija:

Kam iš mūsų patinka disciplina?

Vargiai surasi žmogų, kuris mėgaujasi, kai jo kakta rasoja nuo prakaito kilnojant svarsčius ar tiesiog mankštinantis. Jei egzistuoja kūno priežiūra ir jai skirtos disciplinos, turėtume aiškiai atskirti ir disciplinas, kurios darys tave atsparią, pasiruošusią atremti gyvenimo dūžius.  Dažnam tai bus malda ir pasninkas, finansų aukojimas ir tylos regula ar išpažintis. Tačiau egzistuoja ir ne taip dažnai įvardijamos praktikos,  tokios kaip dienoraščio rašymas, kasdienis padėkojimas už tai, kas gero tavo gyvenime, ar pats šventimas. Šiam numeriui paprašiau savo bendradarbių pasirinkti joms labiausiai tinkamą advento pasninką. Apie tai rasi žurnale.

Žinau, kad mano didžiausia kova vyksta prote minčių pavidalu. Pagalvoju, jog tuomet, pasijutusi nekaip, būtinai lepteliu ką nors niekam tikusio. Taigi šioms Kalėdoms mano pasninkas ne mėsa ir ne saldumynai, o džiaugsmingos mintys ir dėkingumas.

Šia tema žurnale rasi ne vienos moters išpažinimą apie savo menką gebėjimą melstis ar būti „dvasios galiūne“. Rugilė Daujotaitė  papasakos apie savo atsivertimą ir pavojus, slypinčius „New Age“ judėjime. O viešnia iš Kosta Rikos atviraus baisiai nepatogia tema apie seksualinį susilaikymą iki vestuvių ir kodėl tai mums naudinga. Mindaugas Pikūnas primins mums ypač svarbų šabo šventimą, nes Dievas,
kuris netelpa laike, suranda ypatingą būdą su mumis susitikti šventadienį. O televizijos laidos „Išpažinimai“ rengėja Viktorija Urbonaitė pasidalins, kas ją išlaiko arti Dievo.

Kai oras eina šaltyn ir šaltyn, o sniego vis dažniau randame ant šaligatvių ir savo automobilių, norime priminti tau apie ateinančias Kalėdas ir kviečiame prisiminti advento tradicijas bei kalėdinių prieskonių naudą.

Su ateinančia ramybe iš Dangaus, kuri būtinai viršys visą tavo ir mano sumaištį.

Papildoma informacija

Svoris 0,170 kg
Išmatavimai 0,27 × 0,21 × 0,07 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tapati Nr. 4, 2021”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *