John Eldredge LAUKINIS ŠIRDYJE

(1 pirkėjo atsiliepimas)

12,99 

Negi mums iš tiesų reikia dar vienos knygos vyrams? Ne. Reikia dar kažko. Leidimo. Leidimo būti tuo, kas esame – vyrais, sukurtais pagal Dievo paveikslą. Gyventi iš širdies, o ne vadovaujantis sąrašu, ką privalėtume ir turėtume daryti. Daugelį mūsų šis sąrašas nuvargino, daugeliui jis įvarė nuobodulį. Daugybė vyrams skirtų pamokymų galiausiai jų nepasiekia. Priežastis paprasta – jie neatsiliepia į tai, kas giliai ir garantuotai glūdi vyro širdyje, į jo tikrus polinkius.

Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: KN02 Kategorijos: ,

Johnas Eldredge’as tiki, jog to, kas iš tiesų glūdi vyro širdyje, visiškai nepaisoma. „Galiausiai, manau, daugelis vyrų patiki, jog Dievas į žemę juos paleido tam, kad jie būtų geri berniukai“, – knygoje „Laukinis širdyje“ rašo Eldredge’as.

„Mums sakoma, kad vyrų problema ta, jog jie nesugeba laikytis pažadų, nemoka būti dvasiniais vedliais, bendrauti su savo žmona ar auginti vaikų. Tačiau gerai pasistengę, jie gali pasiekti aukščiausią viršūnę – tapti... maloniu vyruku. Štai ką laikome krikščioniškos brandos pavyzdžiais – tikrai malonius vyrukus“.

Tačiau ar vaikystėje kada nors svajojote užaugę tapti maloniu vyruku? Damos, ar jūsų svajonių princas buvo smarkus... ar tiesiog malonus? Eldredge’as mano, jog būtent dėl šitokio malonaus vyro įsivaizdavimo esama tiek daug nuvargusių ir vienišų moterų, tiek daug betėvių vaikų ir tiek mažai vyrų. Jis rašo: „Atėmėme vyro širdies svajones, o norime, kad jis elgtųsi vyriškai. Pasak C. S. Lewiso „Iškastravę galviją norime, kad jis būtų vaisingas“.“

Giliai širdyje kiekvienas vyras trokšta kovoti kovą, leistis į žygį, išgelbėti gražuolę. Štai kada jis atspindi Dievo paveikslą; štai kokį jį sukūrė Dievas.

Papildoma informacija

Svoris 0,3060 kg
Išmatavimai 0,0000 × 0,0000 × 0,0000 cm
ISBN

9789986932529

Apimtis

224 psl.

Išleista

2013

1 atsiliepimas apie John Eldredge LAUKINIS ŠIRDYJE

  1. Tadas

    Padeda susivokti savo troškimuose ir įvardija žodžiais tai, ką dauguma vyrų jaučia širdyje. Galbūt ir moterims padės geriau suprasti tuos keistus padarus vyrus.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *