H. Hendrix SANTYKIŲ LABIRINTAI: kaip mes renkamės partnerį ir kodėl išlikti kartu taip sunku

(5 pirkėjų atsiliepimai)

Geroji žinia ta, kad vos dešimtadalis konfliktų porose kyla dėl to, kas vyksta esamu metu. Likusi dalis yra partnerių reakcijos į vaikystės nuoskaudas, kurios dažnai  nėra suvokiamos. Blogoji žinia ta, kad jums reikės naujų įrankių jiems išspręsti. Naudodami jau išmoktus būdus esate pasmerkti konfliktus amžinai kartoti.

16,95 

Turime (galime užsakyti)

Panašu, kad turime beveik įgimtą gebėjimą pasirinkti gyvenimo draugą, kuris vestų mus iš proto. Tie patys partnerio bruožai, taip mus žavėję, kai susipažinome, vėliau pradeda erzinti. Tačiau tokį partnerį pasirinkome ne be priežasties. Jis padeda mums atrasti tas sielos vietas, kurioms būtinas išgydymas. Tai nėra klaida. Jūsų pasirinktas žmogus idealiai tinka, kad padėtų jums užaugti ten, kur neužaugote vaikystėje. Taip, augti yra sunku, todėl mes priešinamės. Mums nepatinka keistis.

H. Hendrix mano, kad tik dešimtadalis konfliktų porose kyla dėl to, kas vyksta esamu metu. Likusi dalis yra partnerių reakcijos į vaikystės nuoskaudas, kurios dažnai net nėra suvokiamos. Jis atrado, kad problemas porose dažniausiai galima išspręsti, jei poros išmoksta išklausyti vienas kitą. Deja, retas iš mūsų mokame klausytis ir dažniausia vadovaujamės automatinėmis gynybinėmis reakcijomis.

Mokytis kalbėti yra panašu kaip mokytis šokti - pradžioje nepatogu ir nenatūralu, bet kitaip lipame vienas kitam ant kojų. Tačiau negalime turėti gražių santykių, jei neatsisakysime vaikystėje išmokto elgesio – „verkšlenti“ arba „bausti“.

Šioje knygoje Dr. Harvilis Hendriksas aprašo, kaip vystosi romantiški santykiai ir kodėl pradinis susižavėjimas galiausia virsta tarpusavio galios kova. Remdamasis ilgamete porų konsultavimo praktika, jis sukūrė santykių išgydymo metodą, kurį pavadino „Imago“ santykių terapija. Knygoje pateikiami pagrindiniai naujojo bendravimo būdo principai ir pratimai jo mokytis. Knygoje sužinosite:

 • Koks yra jūsų Imago - pasąmoningas meilės paveikslas ir kokio partnerio nesąmoningai ieškome.
 • Kodėl įsimylėję nematome partnerio trūkumų.
 • Kodėl tos pačios partnerio savybės, taip žavėjusios pradžioje, po metų kitų pradeda siutinti.
 • Kodėl barnio metu staiga išgirstame iš savo burnos tėvo ar motinos žodžius.
 • Kodėl mums taip sunku girdėti, ką sako sutuoktinis, ir dar sunkiau nepulti ginti savo pozicijų.
 • Kaip išvengti emocinių spąstų ir gynybinių reakcijų kalbantis įtampas keliančiais klausimais. Laimei jau sukurta kalbėjimo ir klausymo technika, kuri ne tik padės jų išvengti, bet ir pasijausti suprastiems. Taip pat išklausyti ir suprasti partnerį. Ši pokalbio technika žinoma kaip "Imago" dialogas (188 psl.).
 • Kodėl įtampos ir konfliktų etapas yra neišvengiamas ir būtinas santykio augimo etapas.
 • Kaip sužinoti, ko giliausiai trokšta tavo partneris.
 • Kaip gauti, ko labiausiai trokšti iš partnerio, ir ko jokiu būdu nedarykite, kad tai gautumėte.
 • Kaip partneriai gali gydyti vienas kito vaikystės emocines žaizdas.
 • Kaip atgaivinti romantiškus jausmus, net jei, atrodo, jausmai išblėso.
 • Kodėl įsimylėjimo etapas rodo santykio potencialą.
 • Ir daug daugiau.

„Galų gale pradėjome vienas kitą girdėti ir susišnekėti“ – sako poros išbandžiusios šią terapiją. Šis praktinis vadovas poroms aprašo revoliucinę „Imago“ santykių terapijos metodiką, padedančią išspręsti konfliktus, užmegzti gilesnį ryšį ir atgaivinti aistrą.

„Nežinau geresnio vadovo poroms, kurios iš tiesų nori brandžių santykių.“ M. SCOTT PECK, knygos „NEPRAMINTU KELIU“ autorius

“Harvilis Hendriksas siūlo geriausią man žinomą programą, kuri meilės ir neapykantos energiją santuokoje nukreipia partnerių tarpusavio išgydymui.“ T. GEORGE HARRIS, „AMERICAN HEALTH“ vyr. redaktorius

Papildoma informacija

Svoris 0,515 kg
Išmatavimai 21 × 15 × 3,1 cm
ISBN:

978-609-8153-13-2

Apimtis:

384 psl.

Išleista:

2018

5 atsiliepimai apie H. Hendrix SANTYKIŲ LABIRINTAI: kaip mes renkamės partnerį ir kodėl išlikti kartu taip sunku

 1. Justina (įsigijo produktą)

  Puiki knyga, kai profesionalios žinios perteikiamos paprasta, suprantama kalba. Ją skaitant aiškėja santykių, poelgių ir gyvenime padarytų pasirinkimų priežastys: kodėl šiandien esama vienokioje ar kitokioje situacijoje, kodėl pasirinktas būtent toks, o ne kitoks žmogus ir t.t.. Tik gerai suvokus esamą padėtį galima pereiti prie konstruktyvių, pagarbių ir efektyvių pokalbių bei diskusijų, padedančių tinkamai išreikšti save, perteikti savo poreikius, išgirsti bei suprasti kitą. Taikant knygos teoriją praktikoje galima nuoširdžiai pasiekti neįtikėtinų rezultatų!

 2. Vilbut (įsigijo produktą)

  Patiko, buvo įdomu skaityti. Turėtų patikti visiems, kurie užstrigę tarp lūkesčių ir realybės santykyje su savo partneriu. Daug pavyzdžių, teorija pagrįsta paprastai ir suprantamai, nesubanalinta. Knygoje pateikiama daug praktinių pratimų, skirtų pagerinti tarpusavio santykius. Patiko tai, kad teorija ir praktinės užduotys iliustruotos pavyzdžiais ir autoriaus komentarais. Manau man padėjo pažvelgti į savo santykius iš kitos perspektyvos.

 3. Karolina (įsigijo produktą)

  Puiki knyga siekiant suvokti santykiu subtilybes, mokantis būti santykiuose ar siekiant išgyventi santykiu krizę. Aišku geresnio rezultato santykiuose pasiektu, jei abu partneriai perskaitytu šia knyga.

 4. rasyknijolei (įsigijo produktą)

  Nuostabi knyga!
  “Prarijau” per kelias dienas. Visas kitas knygas, aiškinančias, kaip atrasti dvasinį ryšį poroje ar sutarti su bet kokiu kitu žmogumi, dedu į šalį. Jau vien tik šią knygą perskaičius, jaučiu didelius pokyčius savyje. Dabar beliko įgyti praktikos ir įgūdžių ir tikiu, kad bus – vau! 😊

 5. Žiauriai gera!!

  Tai puiki knyga ir vadovas, padėsiantis ne tik vedusioms, bet ir draugaujančioms ar susižadėjusioms poroms pasiruošti didesniam vienas kito supratimui ir atjautimui. Puikiai tinka tiek pasauliečiams, tiek kitus tikėjimus išpažįstantiems žmonėms. Man ši knyga atskleidė ne tik mano vidinias sielos problemas, bet taip pat davė reikalingus įrankius jas išspręsti kartu su savo mylimąja. Taip pat, užugdė sąmoningumą ir dabar mes galime atpažinti, kada pradedame elgtis vienas su kitu nesąmoningai, iš savo žaizdų. Konfliktai mūsų poroje tampą konstruktyvūs – kuriantys didesnį vienas kito atjautimą ir supratimą. Labai dėkoju, kad ši knyga buvo išversta į lietuvių kalbą, tai tikrai vertas jūsų laiko skaitinys.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *