John ir Stasi Eldredge ŽAVINGOJI

(3 pirkėjų atsiliepimai)

12,99 

Kiekviena moteris kažkada buvo maža mergaitė. O kiekviena maža mergaitė savo širdutėj slepia nuostabiausias svajones. Ir vis dėl to metams bėgant moters širdis nustumiama į šalį, sužeidžiama, palaidojama. Ji neranda nuotykių, nebent tik meilės romanuose.

Dauguma moterų mano turinčios pasitenkinti produktyviu, pareigų pilnu gyvenimu. Jos iš visų jėgų stengiasi tapti moterimi, kuria „turėtų“ būti, tačiau taip dažnai jaučia, kad joms nepavyko.

Tačiau moters širdis vis dar čia. Kartais žiūrint filmą ar vėlyvą naktį ji vėl prabyla. Joje sukyla troškulys surasti gyvenimą, kuriam ir buvo sukurta, gyvenimą, apie kurį svajojo būdama maža mergaitė.

Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: KN01 Kategorijos: ,

Kiekviena moteris kažkada buvo maža mergaitė. O kiekviena maža mergaitė savo širdutėj slepia nuostabiausias svajones. Ji ilgisi tų dienų, kai bus romantiškai mylima, kai didžiajame nuotykyje jai teks suvaidinti nepakeičiamą vaidmenį. Ji trokšta būti pasakos Gražuole. Tai daugiau nei vaikiškos svajonės. Jose paslėptos moteriškos širdies paslaptys.

Ir vis dėl to – kiek pažįstate moterų, kurios gyvena tokį gyvenimą? Metams bėgant moters širdis nustumiama į šalį, sužeidžiama, palaidojama. Ji neranda nuotykių, nebent tik meilės romanuose ar televizijoje, tad labai abejoja, ar jai kada nors teks būti šios pasakos Gražuole.

Dauguma moterų mano turinčios pasitenkinti produktyviu, pareigų pilnu gyvenimu. Jos iš visų jėgų stengiasi tapti moterimi, kuria „turėtų“ būti, tačiau taip dažnai jaučia, kad joms nepavyko. Gaila, bet labai dažnai krikščionės moterys patiria dar didesnį spaudimą: „Padarykite šiuos dešimt dalykų ir tapsite dievota moterimi“. Deja, tokie „patarimai“ tik žaloja moters sielą.

Tačiau moters širdis vis dar čia. Kartais žiūrint filmą ar vėlyvą naktį ji vėl prabyla. Joje sukyla troškulys surasti gyvenimą, kuriam ir buvo sukurta, gyvenimą, apie kurį svajojo būdama maža mergaitė.

„Žavingosios“ autoriai rašo: „Visoje kūrinijoje nėra nieko svarbesnio už jūsų širdį. Tai, ko jūs troškote būdama maža mergaitė ir ilgesys, kurį vis dar jaučiate būdama moteris, kalba apie gyvenimą, kuriam jus pašaukė Dievas. Jis nori ateiti pas jus kaip jūsų pasakos herojus, išgelbėti jūsų širdį ir padaryti jus pilnai gyvą ir moterišką. Moterimi, kuri iš tiesų žavinga“.

Kodėl moterys apleidžia savo troškimus užaugusios? Džonas ir Stasi Eldredge rašo: „Nagi prisiminkite moteris, kurias bažnyčiose laikome moteriškumo įsikūnijimais. Jos meilios, paslaugios, jų plaukai sušukuoti, jos įnikusios į darbus, disciplinuotos ir... pavargusios“. Gyvenimas sunkus mergaitės širdžiai.

Prisiminkite savo pasakas – piktadarys visada kėsinasi į Gražuolę. Tavo gyvenimo istorija yra ilgo ir nuoseklaus pasikėsinimo į tavo širdį istorija. Į tave kėsinasi tas, kuris žino, kuo tu galėtumei būti. Jis bijo tavęs. Tačiau kiekvienoje istorijoje yra herojus. Tavo gyvenimo istorija taip pat pasakoja apie ilgą ir aistringą tavo širdies paiešką. Pats Dievas ateina išgelbėti ir atkurti tavyje žavingą moterį.

Ieva buvo sukurta kaip Kūrinijos karūna, intymaus, aistringo ir žavingo Dievo atspindys. Ši knyga kviečia tave vėl tapti tokia. Tapti tuo, kas esi iš tiesų. Taip, kaip Pelenę pakvietė į puotą, Dievas tave kviečia į didelį pasimatymą su savimi. Jo širdies akys žvelgia į tave. Karalius apžavėtas tavo grožio.

Papildoma informacija

Svoris 0,3000 kg
Išmatavimai 0,0000 × 0,0000 × 0,0000 cm

3 atsiliepimai apie John ir Stasi Eldredge ŽAVINGOJI

 1. Renata

  Pradžiai trumpai 🙂 ši knyga nuostabi!!!
  Kadangi auginu du mažylius, vyresnėliui tuoj 4, o mažajai 1, tai laiko skaitymui turiu labai ribotai :))) Iš daugybes knygų, kurias tik perku ir dedu į lentynas, su viltimi atrasti laiko, ŽAVINGĄJĄ pasiėmiau atsitiktinai, kaip atsarginę, važiuojant trumpų atostogų ( prailgintam savaitgaliui prie jūros). Ir nuo pradžių ji mane apstulbino – iš kur jie žino, kad taip yra? Kad aš taip jaučiuosi, taip elgiuosi ir t. t. Skaičiau kaip knygą parašytą apie mane, ir širdyje šypsojausi suprasdama, kad nesu vienintelė. Jei parašė knygą, reiškia tokių moterų daugybė… Kai perskaičiau tą vietą, kad esu piktajam priešas, labai nekenčiamas priešas, todėl jis taip mane atakuoja nuo vaikystės, iš viso sustingau!!! Šitą išvadą buvau pasidariusi prieš kelerius metus, pati sau galvoje, kaip ilgu svarstymu išdavą apie nuo kūdikystės turimą gyvačių baime, ir nesibaigiantį jų puolimą sapnuose… Švento Rašto skaitymą (Pradžios knygą apie žaltį ir Ievą…), paskaitų lankymą apie tikėjimo tiesas, ir psichologijos mokslų nuotrupas likusias nuo studentavimo laikų :)) Na galvoju, visko mačiau, bet, kad tai ką pati susigalvojau savo mažoje galvelėje, perskaityčiau knygoj, tai čia jau tikrai Dievo balsas!
  Žodžiu, ir verkiau, ir raudojau, ir džiaugiausi, ir stebėjausi, ir jaučiausi palaiminta, kad esu moteris 🙂 Nors vaikystėje ir paauglystėje gan dažnai pavydėjau berniukams jų „paprastesnio“ gyvenimo ir pykau, kad gimiau mergaite.
  Taigi, knygos dar neperskaičiau iki galo, dėl suprantamu priežasčių :))) Bet jos vertę supratus nupirkau 9 knygas Kalėdų dovanoms savo draugėms, kaimynėms, mamai ir anytai 🙂 Šiai dienai mano akim, tai nuostabi dovana.

 2. Gražina (įsigijo produktą)

  Sveiki, pirmą kartą perskaičiau šią knygą prieš kokius penkis metus. Ji yra nuostabi!!! Nežiūrint, kad mano jau vaikai dideli, amžiaus vidurys, santuokos didžiulis stažas, joje radau daug atsakymų į vis neraminančius klausimus, daug padrąsinimų ir tvirtą savo tapatybės kaip mylimos Dievo dukros patvirtinimą.
  Mano dukros skaitė šią knygą, liko sužavėtos ir dovanojo draugėms.
  O šįmet nupirkau dovanų Kalėdų proga sūnaus draugei, būsimai marčiai. Nes mano nuomone, po Biblijos ši knyga turi būti antra privaloma kiekvienai moteriai.

 3. Inga (įsigijo produktą)

  Ši knyga padeda gydyti emocine praeities žaizdas, įsigilinti į kaltės jausmus, išsilaisvinti iš pančių, kuriuos kuria nesupratinga aplinka, psichologinės traumos, bendrai žmonijos laimės stoka, ir įvertinti pasaulį, žmones naujai..

  Labai rekomenduoju visoms vidinės ramybės ieškančioms moterims, kurios norėtų atgaivinti sielą, įgyti pasitikėjimo savimi ir atrasti šviesų kelią į ateitį. <3

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

15 % nuolaidos kodas 2F5 galioja dar
15 % nuolaidos kodas 29GA galioja dar
Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą