Akcija!

Tapati Nr.2, 2018

1,85 € 1,58 

Visiems mums duota atsinaujinti, susigrąžinti seniai pamestą viltį ir panorėti gyventi iki galo drąsiai, godžiai ir nuoširdžiai.

Neturime

Praneškite man, kai turėsite

Produkto kodas: TAP55 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Vasarai atėjus pakvimpa atostogomis ir ne tik – kvepia dobilai, liepos, žemuogės, sena sodyba, aptriušusi knyga. Šie kvapai mus veda gilyn ir leidžia prisiminimams ir nostalgijai grąžinti, o gal vėlei nusivesti į tai, kas tikra, bet gyvenimo tempo ir rūpesčių užgožta.

Šią vasarą ir „Tapati“ nori prakalbinti tave tema apie sena ir nauja. Man be galo patinka Audrey Hepburn mintis, kad „žmonės daug labiau nei daiktai verti atnaujinimo ir restauracijos“. Šiame numeryje rasite straipsnį apie  merginą ir jos nedidelį verslą – daugkartinių pirkinių maišelių siuvimą iš padėvėtos tekstilės, kad tik nevartotume, bet prikeltume naujam gyvenimui.  Taip pat skaitykite apie renesansą išgyvenančią meilės istoriją, kuri, rodos, neturėjo vilties prisikelti. 

Kuo labiau senstu, tuo labiau girdžiu žmones apgailestaujant nepraleidus pakankamai laiko su savo senoliais ir neišgirdus jų gyvenimo istorijos. Todėl jūsų dėmesiui net du labai gražūs močiučių pasakojimai. Tai žmonės, kurių tikrai nepamatytume įžymybių žurnaluose, tačiau paneigti juose esančią gyvybę ir viltį nešančią tiesą būtų
ištisas aklumas. Mums taip pat pavyko pakalbinti Tomą, kuris, netekęs kojų, yra toks pilnas gyvenimo ir vilties…

Beje, apie viltį, kurios mes išties visi stokojame. „Tapati“ vasarai išleidžia naują knygą „Jis visa daro nauja: Dangų, Žemę ir visa, kas tau brangu“. Tai knyga apie amžinybę ir dangų, kurį taip sunku įsivaizduoti. Visiems mums duota atsinaujinti, susigrąžinti seniai pamestą viltį ir panorėti gyventi iki galo drąsiai, godžiai ir nuoširdžiai.

Šiandien perskaičiau mintį, kad „Dievo šlovė labiausiai regima iš tiesų gyvame žmoguje“. Apie tokius gyvus Žmones žurnalas „Tapati“ ir pašauktas rašyti, tokiems žmonėms jį ir rašome.

Papildoma informacija

Svoris 0,2000 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tapati Nr.2, 2018”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.