Tapati Nr.4, 2017

1,85 

Šis numeris pasakoja apie nesėkmes, tapusias sėkmėmis, ir būtinybę nekaltinti kitų nepavykus.

Turime

Produkto kodas: TAP53 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Šis numeris pasakoja apie nesėkmes, tapusias sėkmėmis, ir būtinybę nekaltinti kitų nepavykus.

Kartą skaičiau knygoje apie verslininkų konferenciją. Joje neurologė Sharon Thmpson-Schill, sakydama kalbą, paklausė auditorijos, ar kam nors iš šių sėkmės lydimų žmonių nebuvo diagnozuotas mokymosi sutrikimas. Beveik pusė salės pakėlė rankas. Mokslininkė samprotavo apie du paaiškinimus. Pirma, jie triumfavo, nors ir kentė dėl negalios, nes buvo pernelyg gabūs ir kūrybingi. Antra, labiau intriguojanti prielaida – ši negalia ir buvo jų sėkmės priežastis. Jiems pasisekė būtent dėl šio sutrikimo, mat kovodami su negalia jie išmoko įveikti sunkumus ir įgijo milžinišką pranašumą prieš kitus. Autorė toliau klausia, ar galėtumėte linkėti savo vaikui disleksijos? 

Aš galėčiau praplėsti šį klausimą dar nesmagiau: ar linkėtumėte savo vaikui neišlaikyti brandos egzamino, neįstoti į universitetą, prarasti darbą? Žinau, jau matau tavo pyktelėjusį žvilgsnį. Linkėti nesėkmės atrodo sadistiška, žiauru. Na, bet jei tai būtų garantuotas kelias į brandą, vertybių perkeitimą, gebėjimą atskirti tikrą meilę nuo pozos? Ar sutiktumėte?

Taip mąstydama imu numatyti Dangaus Tėtės logiką. Kam mūsų kelyje lyg grybai po lietaus dygsta bėdos, nesusipratimai, problemos? Ar ne lengviau būtų be viso to? „Kiek galima, – šaukiate, – kvėpuoti duokite!“ Žinau, aš jūsų sąjungininkė, tokia pat pavargusi nuo nuolatinių uždavinių.

Tik šis pavyzdys mane vėlei grąžina prie Dangaus ir Žemės balanso, prie suvokimo, kad esame čia tik tam, kad išmoktume, pasiruoštume ir taptume tinkami Dangui.

Tony Dolpho Smitho istorija – nepaprastai nuoga išpažintis apie seksualinės tapatybės paiešką. Žurnale rasite pamąstymų apie paskutinių gretas, kur, pasirodo, dažniausiai užuodžiame Dangaus kvapsnį.

C. S. Lewisas sakė, kad mūsų maldos tampa tikrai nuoširdžios ir karštos, tik kai esame visiškai įspęsti į kampą. Tad, norėdamas artimo ryšio, Dievas turėtų mus nuolat „aprūpinti“ sunkumais ir nesėkmėmis.

Štai koks paradoksalus šį kartą „Tapati“ pastebėjimas ir sveikinimas.

Papildoma informacija

Svoris 0,2000 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tapati Nr.4, 2017”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą