John Townsend RIBOS PAAUGLIAMS

13,95 

Kaip padėti paaugliams prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, jausmus ir gyvenimą naudojant ribų ir padarinių metodą. Jo esmė – nustatyti paaugliui apgalvotas elgesio ribas ir leisti jam patirti neigiamus padarinius, kai šias ribas pažeidžia.

Turime

ISBN: 9786098153163 Produkto kodas: KN30 Kategorijos: , Žymos: , , ,

Paauglystė – tai didelių pokyčių, emocinių įtampų ir virsmo metas. Dažni tėvai, atėjus šiam metui, susiima už galvos ir sako: na, kaip nors, kaip nors praeis. Pasidarome panašūs į stručius, norinčius tam laikui sukišti galvas į smėlį. Tik reti iš mūsų suvokiame savo nepakeičiamą vaidmenį išgyvenant sudėtingą visiems gyvenimo tarpsnį ir sugebame imtis šios užduoties sąmoningai ir aiškiai suvokdami.

Paauglių tėvai susiduria su anksčiau nepatirtais iššūkiais: kaip reaguoti į maištą, atsisakymą tvarkytis kambarį ar ne namie praleistą naktį? Ar galima viską nuleisti negirdomis dėl šventos ramybės, o jei nenuleisti ir imti reikalą už ragų, tai kaip?

Nieko stebėtino, kad susidūrę su paauglystės problemomis daugelis tėvų nusivilia, praranda orientaciją ir nebežino, ką daryti. Tačiau šias problemas galima išspręsti. Ir ne tik galima, jas būtina spręsti.

Jūs nujaučiate, kad labai greitai vaikas „pakels sparnus“ skristi iš tėvų lizdo. Bet kaip jam seksis plačiajame pasaulyje, labai priklauso nuo to, ar jis bus išsiugdęs būtinus įgūdžius ir nuostatas: ar mokės prisiimti atsakomybę už savo jausmus ir veiksmus, ar sugebės atidėti malonumą, paklusti taisyklėms ir reikalavimams, pagarbiai reikšti pyktį ir nusivylimą.

Mūsų, tėvų, uždavinys – padėti paaugliui tai išsiugdyti. Tik mes vieni jį mylime taip stipriai, kad skirtume tiek daug jėgų, laiko ir dėmesio.

Šioje knygoje autorius aprašo, kaip padėti paaugliui prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, jausmus ir gyvenimą – ribų ir padarinių metodą. Jo esmė – nustatyti paaugliui apgalvotas elgesio ribas ir leisti jam patirti neigiamus padarinius, kai šias ribas pažeidžia.

Dr. Johnas Townsendas (drtownsend.com) yra lyderystės konsultantas, psichologas ir 30 knygų bendraautoris. Jis įkūrė Townsendo lyderystės programą ir Townsendo lyderystės ir konsultavimo institutą. Dr. Townsendas dažnai kalba ir konsultuoja lyderystės,  asmeninio tobulėjimo ir santykių temomis. Kartu su žmona Barbara jis užaugino du sūnus. Šiuo metu gyvena

Papildoma informacija

Svoris 0,350 kg
Išmatavimai 0,21 × 0,15 × 0,2 cm
ISBN:

9786098153163

Apimtis:

264 psl.

Išleista:

2020

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “John Townsend RIBOS PAAUGLIAMS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

15 % nuolaidos kodas 2F5 galioja dar
15 % nuolaidos kodas 29GA galioja dar
Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą