Jonice Webb, IŠ EMOCINĖS TUŠTUMOS

15,95 

– 12 tipų tėvų, kurių auklėjimo stilius trukdo išvystyti emocinį intelektą.

– Pasekmės, kurias patiria užaugę tokių tėvų vaikai: juos kankina tuštumos pojūtis, pasaulis atrodo pilkas, be spalvų, jaučiasi žiūrintys į gyvenimą iš šalies, savidisciplinos stoka.

– Kaip kompensuoti vaikystėje patirtą emocinę nepriežiūrą ir išvystyti užleistus  emocinio intelekto gebėjimus.

– Didžiausia vaikystėje emociškai apleistų asmenų paslaptis.

Turime

ISBN: 9786098153255 Produkto kodas: KN41 Kategorijos: , , ,

Ar kartais jaučiatės taip, tarsi gyventumėte mechaniškai atlikdami veiksmus? Ar dažnai elgiatės taip, tarsi viskas būtų gerai, nors iš tiesų jaučiatės vieniši ir atkirsti nuo gyvenimo? Galbūt jus kankina tuštumos pojūtis? O gal pasaulis atrodo pilkas, be spalvų? Net jei gyvenate gerai, gal jaučiate, kad kažko trūksta, kad būtumėte laimingi? Arba galbūt per daug geriate, valgote ar rizikuojate, norėdami pasijusti geriau? Jei taip, nesate vienintelis ir galbūt kenčiate vaikystėje patirtos emocinės nepriežiūros pasekmes.

Daugiau nei dvidešimt metų praktikuojanti psichologė Jonice Webb padėjo daugybei pacientų, kurie kreipėsi į ją manydami, kad jiems gyvenime kažko trūksta. Daugelyje savipagalbos knygų kalbama apie tai, kas jums nutiko vaikystėje, o knygoje „Iš emocinės tuštumos“ dr. Webb nagrinėja dalykus, kurių galbūt nepatyrėte. Tai, kas liko
nepasakyta, ko negalite prisiminti iš vaikystės, gali turėti rimtų pasekmių, kurios gali daryti jums įtaką iki pat šios dienos.

Knyga „Iš emocinės tuštumos“ padės jums suprasti, kodėl patiriate sunkumus, ir pateiks aiškias gijimo strategijas. Joje taip pat pateikiamas atskiras skyrius, skirtas psichikos sveikatos specialistams.

Papildoma informacija

Svoris 0,3 kg
Išmatavimai 21 × 15 × 2 cm
ISBN

9786098153255

Leidimo metai

2023

Viršelis

minkštas

Apimtis

256 psl.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jonice Webb, IŠ EMOCINĖS TUŠTUMOS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *