Jonice Webb, IŠ EMOCINĖS TUŠTUMOS

(13 pirkėjų atsiliepimai)

15,95 

– 12 tipų tėvų, kurių auklėjimo stilius trukdo išvystyti gebėjimą suprasti savo ir kitų žmonių jausmus ir jų nebijoti.

– Kokias pasekmės, kurias patiria užaugę tokių tėvų vaikai, pvz., juos kankina tuštumos pojūtis, pasaulis jiems atrodo pilkas, be spalvų, jaučiasi žiūrintys į gyvenimą iš šalies, linkę nesirūpinti savo poreikiais arba sau nuolaidžiauti, ir t. t.

– Kaip kompensuoti vaikystėje patirtą emocinę nepriežiūrą ir išvystyti užleistus  emocinio intelekto gebėjimus.

15 % nuolaidos kodas 29GA galioja dar

Turime

ISBN: 9786098153255 Produkto kodas: KN41 Kategorijos: , , ,

Kai kurie žmonės sako, kad jų vaikystė buvo puiki, aprūpinta, be trauminių patirčių, tačiau šiandieną jie vis vien susiduria su kliūtimis, kurių pėdsakai veda vaikystėn. Lyg kažkas neapčiuopiamo trukdytų jaustis pilnaverčiais žmonėmis, kurti santykius, lemtų persekiojančias nesėkmes, keltų vidinę sumaištį. Tai gali reikšti, kad buvote emociškai apleisti vaikystėje. Emociškai apleistiems vaikams sistemingai trūksta to, ko būtinai reikia susiformuoti psichiškai sveikam žmogui, – emocinio ryšio su tėvais. Jų tėvai negeba sveikai emociškai reaguoti į savo vaiko poreikius, emociškai nuo jų atsiriboja. Vaikams neturintys emocinio ryšio su tėvais, negali išsiugdyti emocinio ryšio su savimi ir suaugę patiria tai, ką vadiname emociniu apleistumu.

Daugiau nei dvidešimt metų praktikuojanti psichologė Jonice Webb pati vaikystėje patyrė emocinę nepriežiūrą ir ilgus metus ieškojo atsakymo, kas su ja buvo negerai, o pasveikusi padėjo daugybei pacientų, kurie kreipėsi į ją manydami, kad jiems gyvenime kažko trūksta. Knygoje „Iš emocinės tuštumos“ dr. Webb apibendrina savo klientų patirtis augant emociškai apleistiems ir kokias pasekmes emocinė nepriežiūra sukelia jau suaugus. Galbūt jos klientų pasakojimuose atpažinsite savo vaikystės patirtis?

Emocinio apleistumo sąvoka leidžia įvardinti mus kamuojančią neapčiuopiamą būseną. Knyga „Iš emocinės tuštumos“ padės jums suprasti, kodėl patiriate sunkumus, ir pateiks aiškias gijimo strategijas. Joje taip pat pateikiamas atskiras skyrius, skirtas psichikos sveikatos specialistams.

Papildoma informacija

Svoris 0,3 kg
Išmatavimai 21 × 15 × 2 cm
ISBN

9786098153255

Leidimo metai

2023

Viršelis

minkštas

Apimtis

256 psl.

13 atsiliepimų apie Jonice Webb, IŠ EMOCINĖS TUŠTUMOS

 1. Iš emocinės tuštumos (įsigijo produktą)

  Knyga labai naudinga. Rekomenuoju paskaityti visiems tėvams.

 2. Kristina (įsigijo produktą)

  Knyga pranoko lūkesčius! Skaičiau sulaikiusi kvapą, nes situacijos apibūdindavo vis arba mano vaikystę, arba mano kaip mamos santykį su savo vaikais. Inicijuoja vidinį dialogą, skatina auginti emocinį intelektą. Naudinga knyga tiek asmeniniam tobulėjimui, tiek santykio su savo vaikais įvertinimui.

 3. Iš emocinės tuštumos (įsigijo produktą)

  Tikrai verta paskaityti! Padėjo atsakyti sau į daug klausimų.

 4. Iš emocinės tuštumos (įsigijo produktą)

  Naudinga knyga,nes gali atsakyti į iškylantį viduj klausimą “kodėl jaučiu kažkokį vidinį nepaaiškinamą trūkumą,kažkokią vidinę bedugnę?”.Atpažinus ir susitapatinus su aprašomom situacijom,galiu atjausti save ir ieškoti savipagalbos grupių

 5. Iš emocinės tuštumos (įsigijo produktą)

  Knyga labai labai gera. Duodavau skaityti pasiruošusiems psichoterapijos klientams ir būdavo labai didelis žingsnis į priekį procese. Knyga suteikia galimybę pamatyti save iš visų pusių ir dar kartą suprasti, kad aplink emocinėje tuštumoje esančių yra labai daug ir kad esi ne vienas ir kad yra išeitis

 6. Is emocines tustumos

  Gera knyga, lengva skaityt ir suprasti. Su praktiniais patarimais, kuriu belieka isiklausyti ir padeti save traukti is emocines tustumos duobes

 7. Iš emocinės tuštumos (įsigijo produktą)

  Ačiū už knygą, įvardijusią daugybę mano skaudulių, kartu mokiusią rūpintis savimi ir tų pačių žaizdų daugiau nedaryti savo vaikams.

 8. iš emocinės tuštumos (įsigijo produktą)

  Gerai skaitosi, labai naudinga, ir iš savo vaikystės perspeektyvos ir kaiap mamos. Skaitydama atrandu daug atsakymų į klausimus, kurių net nebuvo, bet turėjo būti 🙂 rekomenduoju paskaityt visiems.

 9. Rima (įsigijo produktą)

  Labai gera knyga, kaip gaila, kad jos negalėjo skaityti mūsų tėvai. Perdaviau paskaityti ir sūnui.

 10. R. R. (įsigijo produktą)

  Puiki knyga, visiems rekomenduoju.

 11. Iš emocinės tuštumos (įsigijo produktą)

  Knyga itin aktualia ir ne taip dažnai nagrinėjama tema. Knyga apie tą ,,kas tau? juk nieko neatsitiko”. Atskirai norisi pagirti viršelio dizainą – itin taikliai atspindi knygos turinį.

 12. E. Z. (įsigijo produktą)

  Knyga man labai pasitarnavo. Isivardinau kokioje šeimoje užaugau. Turiu sudetingus santykius su mama…Perskaicius šią knygą ir supratus, kad mano mama narcize, isigijau ir perskaičiau knygą “Ar tikrai esu nevykėlė? Knyga apie narcizes motinas ir kaip padėti jų aukoms”. Labai sunku buvo perskaicius antrąją knygą. Viešpats parodė realybę santykyje su mama. Dabar sveikstu… Esu begalo dekinga Dievui už knygas. Is emocines tustumos padovanojau ir savo dukrytei. Tikuosi ir jai pasitarnaus. Dar kartą ačiū jums, už jūsų tarnystę.

 13. Įsigijo knygą (įsigijo produktą)

  Žada būti puiki knyga! Tik ką pradėjau skaityti. Klausimas : o kur galima rasti testą, kurio nuoroda yra knygoje, bet ji neatsidaro???

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

15 % nuolaidos kodas 2F5 galioja dar
15 % nuolaidos kodas 29GA galioja dar
Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą