NENAUDOJAMI TALENTAI PAPRASČIAUSIAI SURŪDIJA

Paauglystė tuo ir sunki, kad tenka aptikti savo savastį ir apčiuopti savo kitoniškumą, drąsiai jį išpažinti ir paskelbti jį turint teisę gyventi. Ir vis dėlto dar ilgus metus apgraibom čiupinėjame save, bandydami aptikti savo ypatingumą, savo TALENTĄ.

Sunku patikėti, tačiau tyrimai parodė, kad žmogus vidutiniškai turi 500–700 įvairių įgūdžių bei gebėjimų. O dar sunkiau patikėti, kad esi vienintelis žmogus visoje žemėje, galintis panaudoti tokį sugebėjimų derinį. Niekas kitas negali atlikti tavo vaidmens, nes jis neturi tokių unikalių savybių, kurios pritaikytos asmeniškai tau.

„Aš ne poetė ir nemoku piešti, o apie muzikalumą geriau nešnekėti…“ – girdžiu besiskundžiančias bičiules. „Štai ji tai tikrai talentinga, o aš tik pilka pelytė…“

Bet ar gali patikėti, kad Dievas neturi favoritų ir kartu įdėdamas tau plaučius kvėpuoti ar įsodindamas tau akis pasauliui regėti būtinai sukrovė tavo asmeninių gebėjimų krepšelį.

Rikas Vorenas (Rick Waren) sako, kad Dievas veltui nešvaisto gebėjimų; Jis suderina jūsų pašaukimą ir gabumus. Galbūt tavyje yra ištisa krūvelė užslėptų gebėjimų ir dovanų, tik jie kaip užkasti lobiai lieka neišmėginti. Drąsiau apkabink gyvenimą. Tikrai negėda bandyti, ko dar nemoki. O ir neatsikalbinėk, kad indų nėra kam suplauti, o grindys ir Labas spintelės seniai laukia tavo dėmesio. R. W. Emersonas manė, kad atradęs savo gabumus žmogus privalo juos pasiūlyti ir panaudoti kurdamas tai, ko pasauliui reikia. Kokie darbai tau teikia džiaugsmą? Koks darbas lyg pats rankose tirpsta? Kaip sušildai kitus žmones ir ko jie pas tave nuolatos grįžta? Tas pats Emersonas yra pasakęs: „Būk reikalingas pasauliui ir žmogus nepaliks tavęs be duonos.“

Dar skaičiau apie vieną bedarbį pagyvenusį amerikietį, kurio vienintelis išskirtinis bruožas – ypatingai skaniai kepti vištieną. Prisikrovęs į automobilį prieskonių ir viryklę jis keliavo po šalies restoranus ir savininkams siūlė iškepti vištienos, o jei šiems patiks, pamokyti, kaip ją kepti ir kokius prieskonius naudoti. Kiek žinau, šis amerikietis tapo ypač sėkmingu verslininku.

Esu įsitikinusi, kad mūsų Kūrėjas tikrai nepamiršo „įsiūti“ mumyse ko nors ypatingo, tik mes to arba neleidžiame į apyvartą, arba nuvertiname kaip nevykusį, ne tokį kilnų kaip mūsų kaimynės.

Žinau viena – Jam patiko palikti šiek tiek paslapčių, na, kad pati galėtumei aptikti; ir žinau kita – tai, ką turi, nepadarys tavęs laimingos, jei laikysi uždariusi tik sau. Nagi, drąsiau atiduok tai kitiems, tegul jie neša tau pelną amžinybės bankuose.

Nenaudojami talentai ir sugebėjimai paprasčiausiai surūdija!

Su meile, Aušrinė

Turtingo tau Rudens

Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

15 % nuolaidos kodas 2F5 galioja dar
15 % nuolaidos kodas 29GA galioja dar
Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą