Surask savo OAZĘ

„Paskutinėmis dienom jaučiuosi išsekusi.  Vaikštau kaip vaiduoklis“, – dažnai girdžiu moteris, besiguodžiančias viena kitai. Esu įsitikinusi, kad ji žino priėjusi „liepto galą“. Visas jos kūnas kaukte kaukia lyg įjungta apsaugos sirena: „Grįžk prie šaltinio! Kur tavo oazė? Atsigerk gyvo vandens!“

Ar kada teko girdėti, kuo buvo pavojingi raupsai? Pasirodo, žmogaus kūno receptoriai nebejusdavo sužalojimų ir taip nelikdavo apsaugos. Juk skausmas visų pirma reiškia STOP!

Taip ir mūsų sielose įtaisyta natūrali signalizacija, vis primenanti mums – barbėms devyndarbėms – kada laikas sustoti ir pasirūpinti savo vidiniu rezervuaru.

Aha, sakoje jūs, juk tam ir yra vasara. Išvažiuosiu į Nidą, na gerai bus ir Šventoji. Ten ir pailsėsiu. Tik ar visada sudėjusios viltis į savo vasaros atostogas ir sumokė-jusios pinigus patenkame į savo oazę? Vis dažniau girdžiu skaudžiai ištartus žodžius: „Maniau, kad pailsėsiu, betdar labiau pavargau: tas smėlis, saulė, žmonės…“

Oazė ir atostogos kurorte nebūtinai reiškia tą patį. Veikiau visai skirtinga.

Jei paieškosite žodyne, ką reiškia oazė, sužinosite, kad tai nedidelė vieta dykumoje, kurioje atsiveria šaltinis ir matyti akivaizdūs gyvybės ženklai: medis, žolė, augmenija. Ten paprastai ilsisi ir paukščiai. O kur tavo oazė? Žinau, jautiesi nusistekenusi. Žiema buvo ilga ir varginanti. Gyvenimo kelionėje pavargai kautis dėl duonos, mokesčių, o gal dėl supratimo. Bet tam ir reikalinga oazė, kad pats Viešpats pagirdytų ir atgaivintų iš savo delnų. Neapsigauk, Jam patinka stebinti. Jis renkasi įvairovę. Ten, kur maitino tave anąsyk, nebūtinai maitins šįsyk.

Šį kartą vasarinis žurnalas „Tapati“ nori tave pavedžioti po skirtingų moterų oazes. Pasivaikščiok ir tu drauge jų „soduose“ ir būtinai būtinai pailsėk. Juk pati iš savęs negali semtis gyvybės. Ar tik nepamiršai to?

Su vasariškais linkėjimais,

Aušrinė

Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą