Knygų mugės pratęsimas iki kovo 3d. Užsakymai virš 21 € į paštomatus siunčiami nemokamai!

PRAŠYKITE, IR JUMS BUS DUOTA

Na va, pagaliau ir vasara. Bijūnų, braškių ir maudynių metas.

Pagaliau nors truputis atokvėpio. Šią vasarą nusprendėm tau papasakot apie maldą. Galbūt kitaip nei tu įsivaizduoji. Dažnas išgirdęs šį žodį nutyla, liaunasi šypsotis ar juoktis, dirbtinai surimtėja. Juk teks kalbėtis su pačiu Aukščiausiu, Stipriausiu, Galingiausiu…

Ar galėtum įsivaizduoti šį asmenį tave pakviečiantį tiesiog pasivaikščioti po pievas ar pasivažinėti dviračiu, o gal suvalgyti ledų? Ar galėtum pasiduot provokacijai ir užlipti ant kalno, nes Jis specialiai tau dangų nudažė raudonai ir dar paleido paukščių verpetą tiesiai virš galvos, kad aiktelėtum iš nuostabos?

Ar gali patikėti, kad tai būtent Jo braižas. Draugystės, ne vergystės. Jis ilgisi tavęs. Jis – mylimasis. Tu – jo numylėta. Jis – asmuo. Jūs kalbatės ir tylit. Viską darote kartu. Jis ir Tu. Bičiulystė.

Ar gali patikėti, kad ir taip gali atrodyti malda

Nagi patikėk, ši vasara – Jo dovana tau!
Su vasara, Aušrinė
Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.