Žmogų pagimdė Meilė

Meilė yra tikėjimo vaisius, todėl menko tikėjimo žmogus mažai jos teturi.

Erikas Fromas (Erich Fromm)

…skaitau tekstą stalo kalendoriuje. Žinau, kad išmokti mylėti yra mano egzistencijos tikslas. Žinau, kad tai darau labai prastai. Ir suprantu, kad be išbandymų, per kuriuos prireiks be galo daug tikėjimo, to ir neišmoksiu. Išbandymų aš nepakenčiu, kaip ir blogų staigmenų.

Suprantu, kad lygtyje būtini abu skaičiai: kad mylėčiau, turiu tikėti ir, matyt, kitaip nebus.

Kitokią meilę norėčiau apglėbti. Na pati žinai, tokią švelnią, putnią, žiedlapiais kvepiančią. Tik ji dažniau pasitaiko ašarų ir pasiaukojimo pakuotėje. Visai ne ta, kurią reklamuoja televizija ar sukūrė tavo ar mano vaizduotė.

Šio numerio straipsniai taip pat kalba apie meilę su spygliais. Tai motinos, auginančios autistą berniuką, išgyvenimai. Tavęs taip pat laukia straipsnis keistu pavadinimu „Priklausomybė nuo romantikos“ (ar galėjai pamanyti, kad tai įmanoma) ir daugelis kitų skaitinių tema, kurios žodį baugštu ištarti. Mat jį būsim per pigiai supratę.

Nėra didesnės meilės, kaip atiduoti gyvybę. Evangelija.

Šviesių pamastymų,

Aušrinė

Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą