DŽIAUGSMĄ LEMIA APSISPRENDIMAS

Neseniai skaičiau Šv. Augustino „Išpažinimus“, kuriuose jis rašo: Jei dviejų žmonių paklaustum, ar jie nori būti laimingi, abiejų atsakymas būtų taip. Tačiau paklausus, ar jie norėtų būti kareiviais: vienas atsakytų taip, kitas – ne. Mat kiekvieno mūsų kelias į laimę kitoks“.

Pagrindinis mūsų straipsnis pasakoja apie merginą, vardu Vita, kuriai, atrodo, Lietuvoje netrūko nei gero darbo, nei pinigų nei draugų, tik kažko daugiau, todėl ji atsidūrė Afrikoje, tarp vargšų ir neraštingų. Pasirodo, palaimingiau duoti nei gauti… Gal tai galėtų būti kelias laimės link?..

Kituose straipsniuose kalbama apie džiaugsmą ir mokėjimą džiaugtis čia ir dabar. Ir aš kalbu apie Lietuvą, kurioje savižudybių skaičius bene didžiausias visoje Europoje. Džiaugsmas – daugiausia mūsų pačių apsisprendimas. Kaip gerai, kai kas nors apie tai primena. Vis lengviau atsitiesti ir suskaičiuoti, kiek daug gražių dalykų telpa tavo gyvenime. Tuomet ir lietų bei apniukusį dangų darosi lengviau ištverti.

Ir, žinoma, norėjome pasiūlyti keletą idėjų Jūsų namams. Šį kartą – Jūsų namų langų puošimas gėlėmis bei vasaros vaišės gryname ore.

Beje, kaip visuomet, Jūsų laukia pasaka, šįkart apie tai, kam buvai skirtas šioje žemėje. Pasirodo, tai patinka daryti labiau už viską pasaulyje…

Ilgų vasariškų pasisėdėjimų drauge su „Tapati“Jūsų Aušrinė

Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.