Tau duota nauja pradžia

Šiandien  pasivaikščiodama  girdėjau čiulbant  paukščius.  Nors,  rodos,  nesimato jokių ryškių ženklų, žinau – ateina pavasaris. Tikrai bus. Naujas. Visas šviežutėlis.

Panašiai  būna  ir  mūsų  sieloms.  Kai išsigydome  žaizdas,  prisipažįstame esantys  paklydę,  prisidirbę,  prišnekėję ar gyveną netikusiai, žinome – bus nauja pradžia.  Iš  pradžių  išgyvename  žiemos laikotarpį, šalčio ir nenaudingumo metą. Ten  nemalonu.  Nes  nekvepia  gyvybe, daugiau – tyla ir baltu sterilumu.

Tačiau  žiema  visuomet  padaro  savo darbą. Jei medis žiemą nepailsėtų, vaisiai negalėtų būti vėl užmegzti.

Ne  veltui  evangelijose  Jėzus  dažnai liepia stebėti gamtos reiškinius, kad suprastume,  kas  vyksta  aplinkui.  Izraelyje jie  žiūrėjo  į  sprogstančius  figmedžius, mums Dievas pasodino beržų. Ar beržas žino,  kada  jam  sprogti?  Žinau,  kažkas įrašyta jo šerdyje. Viskas būtinai įvyks.

O  mums  sunku  patikėti,  kad  galime gyventi kitaip, kad vėl mokėsime juoktis ir šiltu žodžiu sušildyti praeinantį kaimyną, kad kiekvieną rytą nebepasitiks niūrios širdies mintys, o nusvirusios rankos vėl griebs sodinti gėles ir kepti pyragus.

Kas gi trukdo mums pasitikti naują savo gyvenimo pavasarį? Kas, jei esi įsikibusi ir niekaip  nepaleidi  savo  gyvenimo  žaizdų?

Todėl ir negali niekaip pagyti ir galvoti apie naują  ateitį.  Kas,  jei  bijai  iš  naujo  patirti pažeminimą?  Tuomet  niekaip  ir  nedrįsti rizikuoti. Tuomet ir negali atrasti savo pašaukimo. Bet tik paklausyk:

Pradžioje buvo Žodis. Tas žodis buvo pas Dievą.
Visa per Jį atsirado, ir be Jo neatsirado nieko, kas tik yra atsiradę.
(Jono evangelija)

Ar girdi, nauja tavo gyvybė yra pas Jį. Jis  taria  –  ir  sprogsta  beržai  su  klevais, kalasi krokai bei tulpės. Jis liepia tau keltis:

Kelkis, mano mylimoji,
Juk žiema jau pasibaigė…
(Giesmių giesmė)

Nagi,  kelkis.  Renkis  gyvu  drabužiu. Aukos ir nesėkmės rūbus palik. Juk žiema  jau  praėjo.  Tegul  įkvepia  tave  naujai  pradžiai  naujo  pavasarinio  „Tapati“ straipsniai.

Myliu,

Aušrinė

Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą