DVASIA TEIKIA GYVYBĘ!

Kaip stipriai šiandien jaučiu norą gy­venti. Ne fiziologiškai, vidumi. Be galo noriu žinoti, kad mano telefono skambutis vers draugę pamiršti nesėkmę ar klaidą, o ramus žvilgsnis ir kantrus išklausymas privers sūnų paimti į rankas vadovėlį ir moky­tis „tos nelemtos gramatikos“. Kaip noriu neskubėti ir pati ramiai busti gyvenimui kartu su ateinančiu pavasariu.

Žinau, man reikia tylos ir dar – maldos. Galbūt nebylios. Tyloj girdžiu Jį geriausiai. Kaip norisi vėl pradėti uosti pavasario aro­matus ir liesti švelnų želmens pūkelį.

Žinau, Tu irgi to nori. Tik kodėl mudvi klimpstam, stringam ir jaučiam sieloje bukumą? Gal per daug priplanavom? O gal norim viską tobulai  sudėlioti, žūtbūt išlaikyti? Gal mus žudo kontrolė, perfekcionizmas, o gal – negebėjimas pastebėti dienos stebuklą ir už jį dėkoti; gal netikęs žodis, o gal savigaila?

Taip norėjosi Tave pakalbinti kažkuo gyvu, švelniu ir jautriu. Visi naujojo numerio straipsniai skirti tam, kad bustume gyventi drauge.

Daug gimties stebuklų Tau linki visa „Tapati“ redakcija.

Aušrinė

Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą