TIKRASIS MOTERS GROŽIS ATSISPINDI JOS SIELOJE

Pavasaris – amžinybės pranašas. Kai atrodė, kad šalta ir negyva žemė jau nieko savyje nebeturi ir nieko nežada, staiga pasijutai pagautas ir nuoširdžiai nustebintas gyvenimo, kurį buvai palaidojęs po sniegu.

Kieti, sodriai žali ūgliukai išlenda iš šiluma garuojančios žemės. Esi nustebinta, ką čia nustebinta… apima neapsakomas džiugesys, lyg gyvenimas sugrįžtų, pasirodžius pirmiems žibuoklių, snieguolių, narcizų ir krokų daigams. Pilką ir baltą pakeičia ryškiai žalia ir saulėtai geltona.

Šis pavasarinis mūsų numeris kalba apie trapią gyvybę, kurią gali išsaugoti tik besąlygiška meilė. Pavasaris mums visada sukelia grožio ir šviežumo ilgesį.

Džiaugiuosi, kad drauge su Jumis galiu mąstyti apie moters grožį, kuris nepriklauso nuo jos piniginės storio ar amžiaus. Manau, kad Jus atgaivins mintys ir straipsniai apie moteriškumą.

Ir, žinoma, Velykos. Labai norime, kad ši šventė Jums būtų kur kas daugiau nei zuikučių ar Velykų bobutės išmonės. Tad siūlome prisiminti, iš kur pas mus atkeliavo Velykos ir ką jos iš tiesų reiškia.

Pagaliau ir dar viena pasaka Jūsų mažiesiems ir nemažiesiems apie norą būti gražiam ir pagundą tapti tokiam kaip visi – „Jei tik turėčiau žalią nosį“.

Linkiu malonių akimirkų su TAPATI.

Aušrinė Šečkuvienė

Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą