15 % nuolaida visoms knygoms iki birželio 1 d. su kodu ATOSTOGOS. Redakcija atostogauja, todėl užsakymai nebus siunčiami.

Žurnalą „Tapati“ galite prenumeruoti šiais būdais:

1. Internetu šioje svetainėje arba prenumerata.lt

2. Pašto skyriuose

3. Maxima XX bei Maxima XXX informacijos skyriuose

4. SMS žinute:

Siųskite SMS žinutę numeriu 1679 su raktažodžiu:

TP Vardas Pavardė, Pristatymo adresas, Pašto indeksas

Išsiuntę žinutę, Jūs tampate nuolatiniu žurnalo „Tapati“ prenumeratoriumi ir sumokate už pirmąjį numerį. Toliau prenumeratos mokestis nuskaičiuojamas automatiškai kas tris mėnesius (tik Omnitel ir Tele2 klientamas – Bitės klientai kiekvieną numerį turi užsisakyti atskirai). „Tapati“ prenumeratos kaina 9 Lt už (3 mėnesius) 1 numerį.

Žurnalo „Tapati“ prenumeratos nutraukimas: Jūs bet kada galite atsisakyti žurnalo prenumeratos išsiųsdami SMS žinutę numeriu 1679 su raktažodžiu UNTP. Prenumeratos nutraukimo kaina 0,30 Lt.

Iškilus problemoms kreipkitės el. paštu [email protected] arba telefonu 865614764. Taip pat SMS prenumeratą galite valdyti mobiliu telefonu adresu http://savitarna.vero.lt

5. Prenumeruoti skaitmeninę žurnalo versiją skaitymui ekrane – galėsite perskaityti ne tik visus žurnalo numerius, bet ir išvengti siuntimo mokesčių. Tai ypač patogu užsienyje gyvenančioms skaitytojoms.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą