Mylėk tiesą ir atleisk paklydimą

Tiesa galinga, tiesa graži, tiesa tave išlaisvina. Tačiau šiandieną, rodos, kiekvienas mano ją žinąs. Ir tas, kuris yra paliktas ir išduotas, ir tas, kuris „seka širdimi“. Vienas apimtas kartėlio, tačiau su teisuolio skeptru, kitas netvirtai lenkiantis galvą, bet išdidžiai tariantis atradęs naują gyvenimo meilę.

Gerai prisimenu save, kai vos pradėjau skaičiuoti „­ioliktus“ metus. Tuomet „didvyriškai“ nutariau drėbti visą tiesą į akis savo tėtei apie mano tėvų meilę. Mat jaučiausi tuomet tikra Žana d’Ark. Šiandien belieka gėdingai nuleisti akis prisiminus savo paaugliškas tiesas.

Ir vis dėl to, kaip šiandien žmonės atranda tiesą? Kaip jie žino, kad atrado „tai“, o ne apgaulę? Kviečiame skaityti Dalios istoriją apie tiesos paieškas straipsnyje „Moteris, paleista per ražienas išmokti basumo“. O kaip elgtis, kai tau reikia pranešti skaudžią tiesą apie nepagydomą ligą? Ar bus toji tiesa graži, ar išlaisvins gyvenimui? Apie tai kalbama straipsnyje „Ligonis ir tiesa“.

Su didžiausiais linkėjimais atpažinti daugiau tiesos,

Aušrinė

Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą