NESĖKMĖ – APYLANKA SĖKMĖS  LINK

Tikriausiai ne kartą mąstei, ar tavo gyvenimas sėkmingas ar nesėkmingas. O kas jį žino?! Šiandien atrodo taip, rytoj – ne. Šiandien stebuklingai pavyko atlikti darbus, laiku gauti pelnytus pinigus, draugiškai, iš širdies pasikalbėti su savo žmogumi, vaikai meiliai pavadino „geriausia mama pasaulyje“, o rytojaus dieną atrodo, kad visa tai buvo tik rūkas.

Dažnai pamąstau apie mus, žmones, kaip maratono bėgikus. Tau pasisekė gerai startuoti: nauji sportbačiai, geras oras, kupini oro plaučiai – viskas leidžia išsiveržti į priekį, tik va, netyčia pasipainioja akmenukas ir niksteli koją – ir matai, kaip tie, kurie seniai buvo atsilikę, vienas po kito lenkia tave… O maratono laimėtojas paaiškės tik ties finišu.

Visas mūsų rudens numeris kalba apie sėkmę, apie tai, kas ji, kaip ją išmatuot ir kaip savo gyvenimą pamatyti kitoje šviesoje. Mūsų gyvenimai apšviesti amžinybės saulės gali atrodyti visai kitokie, nei mums atrodė. O juk svarbiausia, kas bus lenktynių pabaigoje. Prisiminiau dar truputį išminties: „Jei kas nori būti pirmutinis, tas tebūnie visų paskutinis ir visų tarnas… Paskutinieji bus pirmutiniai ir pirmutiniai – paskutinieji“.

Su meile ir linkėdama atrasti tikrąją sėkmę,

Jūsų Aušrinė

Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

15 % nuolaidos kodas 29P8C5GA galioja dar
Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą