ŽMONĖS – TAI DOVANOS, KURIAS TĖVAS ATSIUNTĖ MAN SUPAKUOTAS!

Štai ir atėjo ta minutė, kai sėdžiu ir rašau tau pirmąjį laišką. Židinyje maloniai dega ugnis, o už lango pilkas ruduo.

Žinau, kad šią minutę kuriama istorija. Mat mintis sukurti tokį žurnalą gimė prieš 10 metų, o širmieji “daigai” pasirodė prieš tris metus. Tu nepažįsti dar manęs ir tikriausiai nedrąsiai vartai mūsų žurnalo puslapius. Tai pirmas mūsų “Tapati” numeris, kurį ketiname leisti 4 kartus per metus.

Galbūt, pamačiusi dar vieną žurnalą moteriai nustebai ir mintyse pagalvojai: “ jų yra tokia daugybė, kam reikėjo dar vieno?…”

Atsakysiu trumpai: ar tokioje daugybėje suradai žurnalą sau tokį, kuris kalbėtų apie paprastų moterų nepaprastus gyvenimus, drąsintų nebijoti, atsikratyti baimės “o ką pasakys žmonės?”, suteiktų vilties ir tyliai maitintų akis vaizdu ar nuotrauka, kai tavo siela išvarginta nuo klausimu: O kodėl man?, O kaip toliau gyventi?

“Tapati” specialiai sukurtas tam, kad kalbėtų apie visas tavo gyvenimo sritis: dvasią, sielą, kūną, gyvenimą ir buitį. Mūsų tikslas padėti tau patirti gyvenimą apsčiai ir pilnai, tikint, kad visi gyvenimo sunkumai gali tau būti pasiųsti kaip dovanos, tik įpakavimai jų kitokie, nei tikėjaisi.

„Bet juk įpakavimas – dar ne dovana”. Apie tai kalba mūsų pagrindinis straipsnis – “Gyvenimo dovana – arba kai tau gimsta mažasis princas”. Šįkart norėjome kartu su tavimi pamąstyti apie ateinančias Kalėdas ir netradicines dovanas ir, žinoma, apie tau taip rūpimą bendravimą su vyru, draugu, savo vaiku. Viliuosi, kad rasi naujų idėjų namams, savo stalui.

Na, tai tik mūsų ilgos draugystės pradžia, tad sakau tau: Smagu su tavimi susipažinti!

Ir iki kito karto!

Aušrinė

[sociallocker]

Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.

[/sociallocker]

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą