15 % nuolaida visoms knygoms iki birželio 1 d. su kodu ATOSTOGOS. Redakcija atostogauja, todėl užsakymai nebus siunčiami.

Turime jums gerų naujienų – žurnalas „Tapati“ ryžtasi grįžti.

Prisipažinsiu: tai didelis iššūkis visai redakcijai. Nes dauguma mūsų tesame savanoriai, aukojantys tas kelias laiko valandas, likusias po darbo ir atriektas nuosavo šeimos.

Tačiau prabėgus metams apnmąstymuose grįžtame prie vienos ir tos pačios tiesos: kas gi mes būtume, jei mūsų gyvenime nebūtų Jo, jei nebūtume patyrę absoliutaus ir bęsąlygiškos Dievo meilės prisilietimo. Vos pradėjus tai įsivaizduoti apima gilus liūdesys, depresija ir beprasmybė.

Tikėjimas yra mūsų absoliuti sėkmė, nes amžinybės kontekste visos gyvenimo negandos tėra niekai, klaidos.  O Dievas nebijo mūsų klaidų, Jam tereikia mūsų širdžių.

Todėl drįstame gryžti.

Bet mums labai labai reikia jūsų palaikymo. Visų pirma, kvieičiame prenumeruoti žurnalą, ne tik sau, bet ir artimui, kaimynei ar bendradarbei. Juk kažkas mylėdamas irgi pasidalino su jumis savo tikėjimu, kažkada ir jūs klaidžiojote. Todėl šį darbą galime atlikti tik drauge. Tu ir mes. Norim, kad prsijungtum prie mūsų. Prenumeruok ir pasidalink šia žinia.

Dėkinga,

Aušrinė Šečkuvienė

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą