BŪKITE DRĄSŪS

…bailiai neįeis į Dievo karalystę… Ši Rašto vieta jau gerą dešimtį metų per­sekioja mano mintis. Juk taip dažnai sle­piuos už savo baimių. Pasiteisinu – aš tik moteris. Man svarbiausia – saugumas. O čia kietas perspėjimas, be kompromisų.

Šalia perbėga kadrai iš V. Hugo „Varg­dienių”. Ar pamenat kunigą, į kurio na­mus vieną darganotą vakarą pasibeldžia apskuręs katorgininkas? Kunigas surizi­kuoja. Priima, prie stalo pasodina, pasiū­lo nakvynę. Naktį priglaustasis svečias sumano pavogti sidabrinius stalo įran­kius bei žvakidę, kuri puošė vakarienės stalą. Pasigirdus triukšmui, kunigas at­eina patikrinti. Pagautas darant nusikal­timą, vyriškis sutrinka, trenkia kunigui žvakide ir pasprunka. Neilgam – jį pa­čiumpa policija. Šie atvelka katorgininką atgal į kunigo namus, idant šis patvirtin­tų vagies kaltumą. Ir ką jūs manot? Ku­nigas tai paneigia! Sako dovanojęs vyriš­kiui visą sidabrą! Kulminacija: policija, nieko nepešus, pasišalina. Katorgininkas negali suprasti, kas įvyko. Prieš jį stovi jo geradarys šviežiai pamušta akimi ir sako: „Va, su šituo sidabru atpirkau tave nau­jam gyvenimui”. Ir žodis tampa kūnu…

Ši scena mane verčia iš koto. Kiek drąsos reikėjo įsileisti svetimą žmogų iš nusikaltėlių pasaulio? Ką matė šis kuni­gas, ko nesimato šiaip, paprasta akimi? Kur buvo jo savisaugos instinktas? Kodėl užuot pykęs ir keršijęs jis apgynė savo skriaudėją?

Suprantu tik tiek, kad, norint atko­voti gėrį, reikės drąsos. Juk pasakyta: „Kas nori išgelbėti savo gyvybę, tas ją praras, kas pražudys [dėl Viešpaties], tas išgelbės“. (Luko evangelija)

Kiek paradoksų slypi mūsų kelionėj pas Jį!

Šįkart mums pavyko pakalbinti keletą labai ypatingų moterų, apie kurias negali kitaip pasakyti, kaip tik:

Iš kur mergaitėms tiek drąsos?

Tad gražių žiemos skaitinių!

Su meile,

Aušrinė

Svarbu: palaukite keletą sekundžių, kol įsikels failas, tuomet spustelėkite ant paveikslėlio ir atversite didesnį langą. Apatiniame meniu pasirinkite norimą puslapį, tuomet dar kartą spustelėkite ekrane ir atversite žurnalą tikruoju dydžiu, kurį patogu skaityti.

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą