Šiuos dešimt kelrodžių, padedančių gyventi iš visos širdies, atsitiktinai atrado žymi mokslininkė ir knygų autorė Brene Brown, tirdama kaip įveikti gėdą, baimę ir pažeidžiamumą. Tarp tyrimo dalyvių vis pasitaikydavo asmenų, kurie gyveno nuostabius ir įkvepiančius gyvenimus. Jie pasitikėjo savimi, o apie autentiškumą, meilę ir bendrystę kalbėjo taip, kaip iki tol niekada nebuvo girdėjusi.

Tyrimo rezultatai buvo tokie netikėti, kad tyrėja patyrė asmeninę tapatybės krizę.  Apie tai ji pasakojo  „TEDx Houston“ konferencijos pranešime, kurio įrašą jau peržiūrėjo daugiau kaip 17 milijonų žmonių. Apibendrinusi tyrimų rezultatus ir savo asmeninę patirtį, B. Brown aprašė 10 kasdieninių ir praktiškų įpročių, kurie padės jums atrasti kelią į visavertį gyvenimą knygoje „Netobulumo dovana“.

„Gyvenimas iš visos širdies nėra vienkartinis pasirinkimas. Tai procesas. Tiesą sakant, manau, jog tai visą gyvenimą trunkanti kelionė. Mano tikslas – padėti suprasti, kurie iš begalės mūsų sprendimų ugdo nuoširdumą, ir pasidalyti tuo, ko išmokau iš daugybės žmonių, atsidavusių Gyvenimui ir meilei iš visos širdies.

Prieš leidžiantis į bet kurią kelionę – įskaitant šią – svarbu aptarti, ką turime pasiimti su savimi. Ko reikia, kad būtų galima gyventi ir mylėti jaučiant savo vertę? Kaip susitaikoma su savo netobulumu? Kaip išsiugdyti tai, ko mums reikia, ir atsisakyti to, kas mums kliudo žengti į priekį? Atsakymas į visus šiuos klausimus yra drąsa, užuojauta ir tarpusavio ryšys – priemonės, kurių mums prireiks šioje kelionėje.

Nenustebsiu, jei pagalvosite: „Puiku. Man tiesiog reikia tapti superherojumi ir kovoti su perfekcionizmu.“ Drąsa, užuojauta ir tarpusavio ryšys atrodo kaip didingi, tolimi idealai. Tačiau iš tikrųjų tai yra kasdieniai praktiški įpročiai, ir jei tik pakankamai juos ugdysime, jie taps nepaprastomis mūsų gyvenimo dovanomis. Gera žinia yra ta, kad kaip tik mūsų silpnybės ir verčia mus griebtis šių nuostabių priemonių. O kadangi esame žmogiškos ir nuostabiai netobulos būtybės, mums tenka jas naudoti kiekvieną dieną. Šitaip drąsa, užuojauta ir artimumas tampa dovanomis, netobulumo dovanomis.“

iš knygos Brene Brown, „Netobulumo dovana“

Pakvietusi prisijungti prie savo širdies kelionės, Brene Brown įspėja apie didžiausios kliūtis, su kuriomis susidursite, kurios trukdo gyventi ir mylėti iš visos širdies, ir kaip galima susikurti veiksmingų priemonių, padėsiančių jas įveikti ir išsiugdyti psichologinį  atsparumą.

Knygos skyriai paskirti kiekvienam iš dešimt kelrodžių Gyvenimo iš visos širdies link. Jie iliustruoti įkvepiančiomis istorijomis, apibrėžimais, citatomis ir įvairiomis mintimis, padėsiančiomis laisvai apsispręsti, kaip norime gyventi ir mylėti. Štai dešimt kasdienių gairių, rodančių mūsų kelionės kryptį:

1. Autentiškumas  – pamirškite, ką mano kiti
2. Užuojauta sau – atsisakykite perfekcionizmo
3. Psichologinis atsparumas – atsisakykite jausmų slopinimo ir bejėgiškumo
4. Dėkingumas ir džiaugsmas – pamirškite stygių ir tamsos baimę
5. Intuicija ir tikėjimas – atsisakykite tikrumo poreikio
6. Kūrybingumo ugdymas – liaukitės lyginę save su kitais
7. Žaidimas ir poilsis – atsisakykite išsekimo kaip sėkmės rodiklio ir produktyvumo kaip savigarbos šaltinio
8. Ramybė ir vidinė tyla – atsisakykite nerimo kaip gyvenimo stiliaus
9. Prasmingas darbas – liaukitės nepasitikėję savimi ir atsisakykite kitų žmonių lūkesčių
10. Juokas, daina ir šokis – atsisakykite perdėto rimtumo ir noro valdyti padėtį.

Atsisiųskite knygos ištrauką: Kliūtys, kurios jums trukdys gyventi iš visos širdies – SPAUSKITE ČIA.

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą