Akcija!

Chris Voss JOKIŲ KOMPROMISŲ

Original price was: 7,85 €.Current price is: 7,85 €.

Gyvenimas yra nuolatinės derybos su sutuoktiniu, vaikais, bendradarbiais ir t. t., o tiesmuki reikalavimai retai padeda gauti, tai ko norime. Pasirodo kur kas veiksmingesni „minkštieji“ bendravimo įrankiai – atviri klausimai, atspindėjimas, atjauta, balso tembras, neigiamų jausmų įvardijimas ir daugelis kitų, kuriuos rasite šios knygos puslapiuose. Ar jie veikia? Būtent šiuos įrankiais pasikliauna FTB įkaitų išlaisvinimo derybininkai.

Neturime

Praneškite man, kai turėsite

Praneškite man, kai turėsite

ISBN: 9786099603384 Produkto kodas: KN31 Kategorijos: ,

Gyvenimas yra nuolatinės derybos su sutuoktiniu, vaikais, bendradarbiais ir t. t., o tiesmuki reikalavimai retai padeda gauti, tai ko norime. Pasirodo kur kas veiksmingesni „minkštieji“ bendravimo įrankiai - atviri klausimai, atspindėjimas, atjauta, balso tembras, neigiamų jausmų įvardijimas ir daugelis kitų, kuriuos rasite šios knygos puslapiuose. Ar jie veikia? Būtent šiuos įrankiais pasikliauna FTB įkaitų išlaisvinimo derybininkai.

Chris Vos daug metų praleido dirbdamas FBT įkaitų išlaisvinimo derybininku ir visas pamokas šioje knygoje iliustruoja gausiomis istorijomis iš savo tarnybos įvairiose pasaulio šalyse. Šį knyga įtraukia ne prasčiau nei geras detektyvinis romanas.

Deja, šią knygą išleidome ne mes, nors labai norėjome. Leidykla "Liūtai ne avys" buvo greitesnė. Tačiau ją nuoširdžiai rekomenduojame ir iš jos mokomės.

Papildoma informacija

Svoris 0,29 kg
Išmatavimai 19 × 12 × 2 cm
Leidėjas:

Liūtai ne avys

ISBN:

9786099603384

Apimtis:

350 psl.

Formatas:

12 x 19 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Chris Voss JOKIŲ KOMPROMISŲ”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paliekate savo krepšelį?

Gal norėtumėte išsaugoti savo krepšelį ir baigti pirkimą vėliau? Galbūt net atsiųsime jums nuolaidos kodą.

15 % nuolaidos kodas 29P8C5GA galioja dar
Jūsų krepšelyje:
Krepšelyje nėra prekių!
Tęsti apsipirkimą